Nie, nie chodzi nam o oznaczenia bombowca US Air Force. Chodzi o oznaczenie ważnych znaków drogowych. M.in. po to, aby się nie zdziwić i aby unikać poszukiwania zagubionego, odholowanego pojazdu.

Znak B-37 obowiązuje od 30 stycznia. Umieszczone najczęściej na osiedlowych uliczkach, znaki B-37 obowiązują w dni nieparzyste. W dni parzyste można je spokojnie ignorować. Do tej pory znak B-37 był stosowany ze znakiem B-38 umieszczonym po przeciwnej stronie drogi. Obecność znaków umożliwiała postój pojazdu trwający nie dłużej niż minutę. Zakaz obejmuje jezdnię, chodnik i pobocze. Może być uzupełniony dodatkowymi znakami o miejscu obowiązywania, godzinach obowiązywania, typie pojazdu lub o sankcji odholowania pojazdu. Za trwający powyżej minuty postój pojazdu w strefie objętej obowiązywaniem znaku B-37 kierowcy grozi mandat w wysokości 100 złotych. Ale znacznie więcej, bo aż 600 złotych zapłaci kierowca samochodu osobowego lub dostawczego za odholowanie samochodu pozostawionego na zakazie.