Autoszkoły chcą wejść do konsorcjum

Ośrodki szkolenia kierowców zadeklarowały już chęć wymiany 200 pojazdów – informuje Wojciech Szemetyłło, prezez SOSK.

Celem konsorcjum jest stworzenie systemu umożliwiającego wynajmem samochodów szkoleniowych i egzaminacyjnych na jednakowych zasadach dla OSK i WORD. Ma ono powstać przy prezesie Krajowego Stowarzyszenia Dyrektorów WORD.

Na stronie internetowej SOSK umieszczona jest deklaracja, która będzie stanowiła podstawę do uczestnictwa w konsorcjum oraz pozwoli ocenić zainteresowanie środowiska OSK tą inicjatywą.

– Prosimy o nadsyłanie kolejnych deklaracji ponieważ każdy głos w tej sprawie wzmacnia pozycję OSK -mówi Wojciech Szemetyłło. – Tak duże zainteresowanie sprawą konsorcjum utwierdza nas w przekonaniu o słuszności proponowanego rozwiązania problemu wymiany samochodów szkoleniowych. Uważamy, że jest to jedna z wielu możliwych form rozwiązania niekorzystnego z ekonomicznego punktu widzenia sposobu pozyskiwania samochodów szkoleniowych przez OSK.

14 komentarzy do “Autoszkoły chcą wejść do konsorcjum”

1. Popieram Waszą inicjatywę gdyż w biznesie wszyscy powinni być równi a nie równi i równiejsi .Powodzenia Panowie i niech nie zabraknie Wam sił w działaniu .Chciałbym abyście zajęli też. jeszcze niepotrzebnymi placami manewrowymi które generują koszty a mało przynoszą pożytku, zniesione parkowania z placów a przeniesione do miasta służą z lepszym pożytkiem kursantom i bezpieczeństwu
    w ruchu drogowym, a więc można.

2. Trzeba w coś wierzyć WIARA CZYNI CUDA, bez wiary nie było by postępu a kropla drąży skałę, powodzenia koledzy chcę aby się udało. Biedny człowiek jest ten który w nic nie wierzy,. macie rację. Tomasz N

1. Instruktorze, Jesteś bezczelnym zakałą środowiska. Jak możesz tak się zachowywać w stosunku do ludzi, którzy zęby zjedli na szkoleniu kierowców. i mają coś do powiedzenia. Życzę abyś w niedługim dostał w tą
          bluźnierczą MORDĘ i tak się stanie w najbliższym czasie, bo wiem kim i skąd jesteś. Pilnuj się dziadu.

1. instruktor DTJ

Już zleciłem, w najbliższym czasie nauczą cię kultury . Bądź czujny nie tylko w nocy. Nie jestem pewny, czy po spotkaniu ze zleceniobiorcami będziesz w stanie cokolwiek skomentować.

1. Pingback: Online medicatie kopen zonder recept bij het beste Benu apotheek alternatief in Amsterdam Rotterdam Utrecht Den Haag Eindhoven Groningen Tilburg Almere Breda Nijmegen Noord-Holland Zuid-Holland Noord-Brabant Limburg Zeeland Online medicatie kopen zonder r

2. Pingback: stapelstein

3. Pingback: buy weed online