Ośrodki szkolenia kierowców zadeklarowały już chęć wymiany 200 pojazdów - informuje Wojciech Szemetyłło, prezez SOSK.

Celem konsorcjum jest stworzenie systemu umożliwiającego wynajmem samochodów szkoleniowych i egzaminacyjnych na jednakowych zasadach dla OSK i WORD. Ma ono powstać przy prezesie Krajowego Stowarzyszenia Dyrektorów WORD.


Na stronie internetowej SOSK umieszczona jest deklaracja, która będzie stanowiła podstawę do uczestnictwa w konsorcjum oraz pozwoli ocenić zainteresowanie środowiska OSK tą inicjatywą.


- Prosimy o nadsyłanie kolejnych deklaracji ponieważ każdy głos w tej sprawie wzmacnia pozycję OSK -mówi Wojciech Szemetyłło. - Tak duże zainteresowanie sprawą konsorcjum utwierdza nas w przekonaniu o słuszności proponowanego rozwiązania problemu wymiany samochodów szkoleniowych. Uważamy, że jest to jedna z wielu możliwych form rozwiązania niekorzystnego z ekonomicznego punktu widzenia sposobu pozyskiwania samochodów szkoleniowych przez OSK.


 


 

redaktor felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0