ASSiEK, czyli nowe narzędzie do nauki teorii

banner TEORIA W DOMU L

Dzięki współpracy Ogólnopolskiego Stowarzyszenia KIEROWCA.PL i Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych, kursanci uczący się w ośrodkach szkolenia kierowców mogą uzyskać dostęp do wszystkich pytań, które pojawiają się na państwowym egzaminie teoretycznym.

Stało się to możliwe dzięki stworzeniu narzędzia o nazwie Adaptacyjny System Egzaminowania i Szkolenia Kierowców. To e-learningowa metoda, wspomagająca metodykę szkoleniową kursów na prawo jazdy. System został oparty o wszystkie pytania, które wykorzystują wojewódzkie ośrodki szkolenia kierowców do egzaminowania kandydatów na kierowców. Dodatkowo znajduje się tam ponad 1000 materiałów multimedialnych, aktualizowanych i dostosowywanych na bieżąco.

ASSiEK to ogólnopolska marka wspierająca merytorycznie i biznesowo ośrodki szkolenia kierowców w całym kraju, zwiększająca profesjonalizację polskiego rynku szkoleń kandydatów na kierowców, a dzięki współpracy z różnymi partnerami (KRBRD, policja, ITD), stanowi jeden z kluczowych elementów systemu podnoszenia bezpieczeństwa ruchu drogowego, wpisującego się w strategię rządowych działań prospołecznych.

Z Adaptacyjnego Systemu Egzaminowania i Szkolenia Kierowców można skorzystać poprzez stworzony przez firmę e-kierowca e-kurs „Teoria w domu” (http://www.e-kierowca.pl/szkolenie-kandydatow-na-kierowcow/e-kurs-teoria-w-domu-na-platformie-assiek) oraz portal www.info-car.pl.

 

red

Wasze komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • Brak produktów w koszyku.