W I Konkursie Instruktora Roku Ziemi Radomskiej uczestniczyło 17 osób. Zawody odbyły się na terenie tamtejszego WORD-u.

Instruktorzy mieli do wykonania cztery zadania. Musieli rozwiązać test teoretyczny, popisać się znajomością udzielania pierwszej pomocy, jeździć na czas z talerzem Stewarta i poruszać się pojazdem "na ślepo" (kierujący mieli zasłonięte oczy i musieli odpowiednio reagować na wydawane im polecenia). W ocenie konkurencji praktycznych pomagali egzaminatorzy z WORD Radom. 


W zawodach zwyciężył Artur Rogulski (OSK Bogatek). Drugie miejsce zajął Michał Marcula (także OSK Bogatek), trzecie - Łukasz Woźniak (Reflex Wojciech Sochaczewski). Rogulski i Bogatek będą ponadto reprezentować Radom w finale konkursu Instruktor Roku, który odbędzie się w maju w Krakowie. 


Organizatorem imprezy było Stowarzyszenie Instruktorów Nauki Jazdy i Właścicieli Ośrodków Szkolenia Kierowców w Radomiu.


red

redaktor felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0