W środę po południu w Kalinówce (powiat lubelski) doszło do niecodziennego zdarzenia. Pijany instruktor nauki jazdy wjechał w ogrodzenie, próbował się oddalić, jednak w konsekwencji zatarasował przejazd - donosi lokalny portal internetowy lublin112.pl

Wszystko zdarzyło się na ul. Gajowej. Oprócz alkoholu, przyczyną wypadku były trudne warunki atmosferyczne. Droga była pokryta lodem. 


Na miejsce wypadku przybyli funkcjonariusze w lubelskiej drogówki. Okazało się, że uszkodzona skoda służyła jako pojazd do nauki jazdy, a instruktor miał we krwi aż 2,2 promila alkoholu.


Za prowadzenie pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości sąd może orzec karę grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do dwóch lat. Oprócz tego sąd obligatoryjnie orzeka zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych lub pojazdów mechanicznych określonego rodzaju na okres od 1 roku do 10 lat - donosi portal lublin112.pl.


red

felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0