Adam Małysz ma rajdowe prawo jazdy

Adam Małysz

9 sierpnia 2011 roku – najmłodszy kierowca RMF Caroline Team – Adam Małysz przystąpił do egzaminu na certyfikat i licencję stopnia „R” Cross-Country. Test został zaliczony!

We wtorek przed południem w warszawskiej siedzibie Polskiego Związku Motorowego, do egzaminu przystąpił Adam Małysz. Zawodnik RMF Caroline Team uporał się z trudnymi pytaniami. Na ich rozwiązanie miał 40 minut. Po tym czasie swoje odpowiedzi omówił z komisją egzaminacyjną.

– Pytania nie były łatwe – tłumaczy Adam Małysz. – Wiele było takich, w których wydawało się, że parę odpowiedzi jest prawidłowych. Z moim pilotem Rafałem Martonem studiowaliśmy przepisy dosyć mocno więc nie było tak źle. Choć parę błędów zrobiłem. Najtrudniejsze były te dotyczące kar. To jest moje pierwsze podejście i cieszę się, że się udało – dodaje na gorąco zawodnik RMF Caroline Team.

Teraz przed zespołem kilkudniowy trening w Polsce i wyjazd na piątą rundę Pucharu Świata FIA Cross-Country. W dniach 25-28 sierpnia Adam Małysz wraz z kolegami z RMF Caroline Team wystartuje w Hungarian Baja.

red

źródło: RMF Caroline Team

3 komentarze do “Adam Małysz ma rajdowe prawo jazdy”

  1. Pingback: directory

  2. Pingback: blote tieten

  3. Pingback: Free Palestine

Dodaj komentarz