9 sierpnia 2011 roku - najmłodszy kierowca RMF Caroline Team - Adam Małysz przystąpił do egzaminu na certyfikat i licencję stopnia „R” Cross-Country. Test został zaliczony!

We wtorek przed południem w warszawskiej siedzibie Polskiego Związku Motorowego, do egzaminu przystąpił Adam Małysz. Zawodnik RMF Caroline Team uporał się z trudnymi pytaniami. Na ich rozwiązanie miał 40 minut. Po tym czasie swoje odpowiedzi omówił z komisją egzaminacyjną.


- Pytania nie były łatwe - tłumaczy Adam Małysz. - Wiele było takich, w których wydawało się, że parę odpowiedzi jest prawidłowych. Z moim pilotem Rafałem Martonem studiowaliśmy przepisy dosyć mocno więc nie było tak źle. Choć parę błędów zrobiłem. Najtrudniejsze były te dotyczące kar. To jest moje pierwsze podejście i cieszę się, że się udało - dodaje na gorąco zawodnik RMF Caroline Team.


Teraz przed zespołem kilkudniowy trening w Polsce i wyjazd na piątą rundę Pucharu Świata FIA Cross-Country. W dniach 25-28 sierpnia Adam Małysz wraz z kolegami z RMF Caroline Team wystartuje w Hungarian Baja.


red


źródło: RMF Caroline Team

redaktor felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0