Prokuratura zainteresowana kontrolą w ITS

Tadeusz Jarmuziewicz

Warszawska prokuratura zwróci się do ministerstwa transportu o wyniki kontroli dotyczącej wprowadzania nowego systemu egzaminowania przyszłych kierowców – ustalił reporter RMF FM Mariusz Piekarski.

Kontrolerzy uważają, że Tadeusz Jarmuziewicz i jego podwładni podjęli wiele wątpliwych decyzji dotyczących systemów teleinformatycznych.

Zarzucają ministerialnym urzędnikom m.in. bałagan w dokumentach oraz faworyzowanie Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych.

jaz

19 komentarzy do “Prokuratura zainteresowana kontrolą w ITS”

1. Panie premierze , nie czekając na efekty pracy CBA ,prokuratury i wyrok Trybunału Konstytucyjnego proszę powołać zespół ,który posprząta po ministrze Jarmuziewiczu i dyrektorze Bogdanowiczu bałagan spowodowany tragiczną w skutkach ustawą o kierujących pojazdami i rozporządzeniami ,przy których tyle i tak namajstrowali ,że szkodliwość ich dzieła jest nie do przeszacowania.Ratunku ,panie premierze!

1. Kol INSTRUKTORZE łatwo się wypowiadać, ale jestem ciekaw czego kolega dla środowiska dokonał, czyżby stanie w pozycji wyczekującego to Pana zadawala. Może kolega nam wskażesz inna drogę chętnie jej wysłuchamy.

1. Jak widać czynione wysiłki naszych Organizacji Społecznych w ostatnim okresie prawdopodobnie legną w gruzach. Powstanie pytanie i co dalej, ręce opadają a bałagan będzie wciąż trwał i nasza udręka oraz mordęga z UOKP. Krótko mówiąc DRAMAT branży szkoleniowej. Taki los nam Panowie z MI ZGOTOWALI. Być może apel Pana Kubisia gdzieś w oddali i zaciszach gabinetów będzie słyszalny.

1. Drogi Panie INSTRUKTORZE dla wtajemniczonych MI istnieje dla Pana nie tak trzymać, dla rozjaśnienia pańskiej głowy i poszerzenia horyzontów podaje MTBiGM
          Pozdrawiam
          p.s jak Pan pragniesz pogadać to podam Panu e-mail i nie czepiaj się Waś bo są sprawy naprawdę ważniejsze niż prywatne wycieczki na łamach prasy.

2. mam nadzieję, że prokuratura zajmie się okolicznościami w jakich w ustawie pojawił się zapis o obowiązkowych szkoleniach na płytach poślizgowych dla początkujących kierowców. Myślicie, że PSM nie ma kontaktów w ministerstwie ? oj ma ma, wystarczy zobaczyć kto jest głównym graczem w PSM

1. Czy ktoś ma informacje o efekach współpracy komandosów pod wodzą preziów Stencla ,Szymańskiego i Domasika z MTBIGM ? Przed 10 maja wszysko miało być na szybkiej ścieżce legislacyjnej. Żeby powstało treściwe i pożywne masło trzeba ubijać śmietanę. Z bicia piany powstanie jeszcze więcej piany. Ale to prezie chyba przyswoili już w młodości z pewnością równie aktywnej jak obecny wiek dojrzały.

3. Oto ostatnie wiadomości z pola walki Stencel Szymański Domaracki. Siły zostały zjednoczone wzieliśmy wroga w ogień krzyżowy wróg padł na moście, nastąpilo zawieszenie broni zabrakło wroga który został skierowany na urlop wypoczynkowy i wszystko zostało po staremu wróg jednak osiągnoł cel taktyczny i okapał sie w swoich wcześniejszych ustaleniach i zagrał na nosie Stenclom i jego spółce

4. Pingback: https://www.advantageja.eu/supplements/phenq-reviews-know-ingredients-pros/

5. Pingback: Medicijnen bestellen zonder recept bij Benu apotheek vervanger gevestigd in Nijmegen

6. Pingback: ทีเด็ดฟุตบอล