Wypadek na A1 z udziałem BMW X6. Za kierownicą nietrzeźwy dziennikarz

W dniu wczorajszym znany dziennikarz telewizyjny Kamil D. na DK1 w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego doprowadził do kolizji.

• Do zdarzenia doszło w miniony piątek 26 lipca bieżącego roku, chwilę przed godziną 13 na remontowanym odcinku DK1 w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego
  • Kierujący BMW X6 wjechał w pachołki rozdzielające pasy ruchu. Jeden z pachołków ,,wystrzelony” w powietrze uszkodził auto jadące w przeciwną stronę.
  • Kierujący BMW X6 to 51-latek, który miał w organizmie 2,6 promila alkoholu. Z nieoficjalnych informacji wiadomo, że to najprawdopodobniej znany dziennikarz Kamil D.

W BMW została uszkodzona przednia szyba oraz wystrzeliły poduszki powietrzne. Auto jadące w przeciwną stronę w które uderzył pachołek prowadziła kobieta, której na szczęście nic się nie stało.

• Kierujący BMW za spowodowanie kolizji otrzyma mandat, a za przestępstwo jakiego się dopuścił (jazda w stanie nietrzeźwości) grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

Albin Sieczkowski, bloger motoryzacyjny