Duże moto-rodziny płacą taniej

Rodzice posiadający minimum trójkę dzieci, mający Kartę Dużej Rodziny będą mogli liczyć na kolejne zniżki.

• Od 1 stycznia bieżącego roku KDR (Karta Dużej Rodziny) przysługuje rodzicom, których dzieci są już pełnoletnie.
  • Z KDR korzysta obecnie około 2mln osób.
  • Program KDR istnieje od 2015 roku.
  • W programie KDR jest około 5 000 partnerów i ciągle przybywa nowych.

Do programu KDR dołączyły właśnie dwa największe sklepy motoryzacyjne online – iParts oraz Ucando. Firmy nie poinformowały jeszcze w jakiej wysokości będą przydzielać rabaty dla dużych rodzin.

Z KDR taniej jest także na stacjach paliw Shell, które rabatują 8gr na litrze paliwa podstawowego i 10gr na litrze paliwa premium oraz 3 gr litrze LPG. Ponadto robiąc zakupy na stacji, na wybrane produkty spożywcze przysługuje posiadaczom karty KDR rabat do 20%.

Podobnej wysokości zniżki dla KDR znajdziemy także na Lotosie, gdzie zwykłe paliwo jest tańsze o 8gr na litrze, a paliwa premium 10 groszy na litrze. Ponadto na Lotosie mamy także 20% rabatu w Cafe Punkt i myjni.

Albin Sieczkowski, bloger motoryzacyjny

3 komentarze do “Duże moto-rodziny płacą taniej”

1. Pingback: advice

2. Pingback: upx1688