Webinaria szkoleniowe, dogodne godziny dla instruktorów nauki jazdy?

Od stycznia 2019 wprowadzamy na szkole-jazdy.pl darmowe webinaria szkoleniowe. Będą odbywać się regularnie i dotyczyć zagadnień interesujących instruktorów nauki jazdy i właścicieli OSK.

Chcemy aby godziny i terminy były jak najbardziej dogodne dla Was, aby po prostu nie kolidowały z Waszymi obowiązkami zawodowymi i zobowiązaniami rodzinnymi. Dlatego pytamy:

Które dni tygodnia, a przede wszystkim które godziny są dla Was najwygodniejsze aby poświęcić od 25-45 minut na szkolenie online?

Prosimy, zamieszczajcie odpowiedzi w komentarzach. Zależy nam na możliwie wysokiej frekwencji.

Szczegółowy program szkoleń i terminarz spotkań będziemy umieszczać na portalu szkola-jazdy.pl  i na naszym facebookowym profilu z możliwie dużym wyprzedzeniem.

Dziękujemy!

2 komentarze do “Webinaria szkoleniowe, dogodne godziny dla instruktorów nauki jazdy?”

1. Pingback: visit our website