85 % zdawalności: To możliwe.- LIVE 2 lutego 2022 o godzinie 20:30

Teoria na 85% we Twoim OSK. Tak, z wykorzystaniem nauczania hybrydowego. Mamy dowody i nie zawahamy się ich użyć.

Nowoczesna technologia wspiera skuteczność nauczania hybrydowego, tutaj nic nie jest zamiast, rozmaite formy prowadzenia i uczestnictwa w zajęciach, utrzymywania kontaktu między kursantami a instruktorami, sprawdzania postępu wiedzy współgrają ze sobą i wzajemnie się uzupełniają. W efekcie, prowadzą do aż 85-procentowej zdawalności na egzaminie w WORD! Właśnie taki wynik osiąga OSK Expert z Jastrzębia Zdroju.

Nauczanie hybrydowe to wykłady prowadzone online na żywo oraz zajęcia prowadzone tradycyjnie w ośrodku szkolenia kierowców. To bezpośredni kontakt kursanta z instruktorem i szkołą jazdy za pośrednictwem Internetu. To testy i możliwość stałego monitorowania postępu kursanta, przekazywania mu informacji zwrotnej, która staje się podstawą skutecznego prowadzenia zajęć praktycznej nauki jazdy. Technologia w nauczaniu oznacza wolność, wolność wyboru, którą cenią sobie zarówno instruktorzy nauki jazdy, jak i kursanci- przyszli kierowcy.

Stały kontakt z kursantem podczas realizacji komponentów, modułów teoretycznych dają instruktorowi pełny obraz zakresu wiedzy merytorycznej nabytej przez kursanta. A także jego preferencji dotyczących uczenia się, komunikacji z instruktorem. Nauczanie hybrydowe daje otwartemu i zaangażowanemu w pracę instruktorowi możliwość poznania osobowości swojego podopiecznego.

A nowoczesne oprogramowanie stworzone z myślą o potrzebach szkół jazdy oraz społeczności kursantów umożliwia korzystanie z gotowych materiałów edukacyjnych i kreowanie własnych. Sprzyja to efektywności i wydajności procesu nauczania. Tym samym umożliwia stały przyrost wiedzy i umiejętności zawodowych kadr odpowiedzialnych za kształtowanie wysokiego poziomu umiejętności kierowców i bezpieczeństwa ruchu drogowego w Polsce.