Pościg i obywatelskie zatrzymanie

Pijany kierowca jadąc Seatem wielokrotnie stworzył ogromne zagrożenie na drodze. fot. Youtube

  • Kiedy kierowca jadący za granatowym Seatem dostrzegł, że jego kierowca może znajdować się pod wpływem używek postanowił go zatrzymać. Niestety to nie było łatwe i szybkie zadanie.
  • Kierowca Seata wielokrotnie łamał przepisy i stwarzał zagrożenie m.in zajeżdżając innym drogę.
  • Dzięki wzorowej postawie aż 6 przypadkowych kierowców udało się w końcu zatrzymać kierowcę Seata.
  • Jechali oni za Seatem tak długo, aż udało im się go wyprzedzić, spowolnić i zablokować z przodu oraz z tyłu.
  • Film jest długi i wielu miejscach przyspieszony, a kulminacyjny moment zatrzymania przypada w 10 minucie i 36 sekundzie filmu kiedy kierowca BMW serii 5 wyprzedza Seata i go skutecznie wyhamowuje.

Kierowcy, którzy brali udział w zatrzymaniu zgodnie informują o tym, że kilkukrotny kontakt z numerem 112 nie przyniósł szybkiego rezultatu mimo, że przecież do zdarzenia doszło w okolicach dużego miasta jakim jest niewątpliwie Wrocław.

  • Na całe szczęście tym razem obyło się bez ofiar. Przepisy dla meneli za kółkiem powinny być zdecydowanie surowsze bo jak widać obecne są na tyle łagodne, że wciąż wielu z nich jeździ na polskich drogach.

Albin Sieczkowski, bloger motoryzacyjny

Call Now Button
  • Brak produktów w koszyku.