Skuteczne działania marketingowe online dla OSK

Najważniejsze branżowe spotkanie dotyczące innowacji i marketingu online w obszarze szkół nauki jazdy.

    Dlaczego warto?

  • zaprosiliśmy wyjątkowych prelegentów, którzy podzielą się wiedzą i własnymi doświadczeniami w zakresie marketingu online
  • spotkasz marketerów, którzy na co dzień odpowiadają za działania promocyjne i reklamowe
  • otrzymasz gotowe schematy promocji w internecie i social mediach oparte o sprawdzone i skuteczne rozwiązania
  • zapoznasz się z innowacyjnymi możliwościami szkolenia przyszłych kierowców
  • koncentrujemy się na rzetelnej i praktycznej wiedzy marketingowej, którą przekazujemy zrozumiałym językiem
  • skupimy się nie tylko na inspiracji, ale podamy konkretne i wypróbowane metody promocji
  • wrócisz do firmy z konkretnymi zaleceniami i rozwiązaniami, które będziesz mógł wprowadzić do swoich działań już następnego dnia

Dla kogo

Do udziału w Konferencji „Skuteczne działania marketingowe online dla OSK” zapraszamy właścicieli Ośrodków Szkolenia
Kierowców oraz instruktorów z całej Polski. Nasze spotkanie to nie tylko ogromna porcja wiedzy i praktycznych umiejętności z zakresu marketingu online, ale też szansa na nowe relacje biznesowe i rozszerzenie współpracy.

Prelegenci

Krzysztof Syrek

Digital Marketing Consultant

Łukasz Wnuk

CEO Orangejuice

Rafał Matuszak

współzałożyciel Stowarzyszenia Kierowca.pl

Karolina Wiśniewska

Sales Director MintCloud

Szymon Janicki

Internet Language Communication Systems

Tadeusz Wachowski

Specjalista ds. RODO

Program

26 Październik 2018

Jak i gdzie dotrzeć do pokolenia cyfrowych tubylców?
Krzysztof Syrek, Digital Marketing Consultant, specjalizujący się w kampaniach online, a także autor szkoleń AdWords i Analytics, pokaże m.in. jak budować dobre grupy docelowe online, jak wykorzystać marketing afiliacyjny jako skuteczne narzędzie pozyskiwania klientów oraz zaprezentuje kilka fundamentalnych kroków i zasad w budowaniu działań reklamowych online.

Środowisko Google. Łukasz Wnuk, CEO Orangejuice - Google Partner Premier, pokaże praktyczne możliwości marketingu oraz pozyskiwania nowych kursantów dzięki narzędziom środowiska Google.

Nowoczesne szkolenie kierowców. Rafał Matuszak, współzałożyciel Stowarzyszenia Kierowca.pl, a także ekspert z zakresu budowania produktów cyfrowych i działań marketingowych online, pokaże jak zbudować, utrzymać i czerpać zyski z programu afiliacyjnego, jak wykorzystać aplikację mobilną do działań marketingowych, przybliży mechanizm polecania w sieci oraz zaproponuje cyfrową dystrybucję materiałów dydaktycznych.

Marketing szeptany w digitalu, czyli długofalowa lojalizacja kursantów. Karolina Wiśniewska, Sales Director MintCloud, opowie o wyzwaniach i problemach, przed jakimi stoi rynek szkół jazdy oraz zaprezentuje case study programu lojalnościowego dla OSK.

Drive more English. Wyróżnij swoją ofertę i ucz także po angielsku. Szymon Janicki, pomysłodawca, założyciel i właściciel Internet Language Communication Systems, lektor specjalistycznego języka angielskiego( biznes, prawo, medycyna, lotnictwo), który posiada wieloletnie doświadczenie szkoleniowe, pokaże jak zdobyć przewagę konkurencyjną dzięki prowadzeniu kursów w języku angielskim, jak adresować ofertę do obcokrajowców, a także przedstawi standard English for Driving Instructors w OSK.

Szczegółowy program i tematy Konferencji prelekcji zaprezentujemy Państwu wkrótce.

Po intensywnym dniu konferencji zapraszamy wszystkich uczestników na kolację i koktajl networkingowy, który jest świetną okazją do wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów biznesowych w niezobowiązującej atmosferze.