Naganne zachowanie kierowcy przed szkołą

Chwilę szoku i grozy przeżyła kobieta przechodząca przed jezdnię na ul. Paderewskiego w Środzie Wielkopolskie. Wszystko za sprawą 20-letniego kierowcy, który uczył się driftować pod szkołą.

• Młody pirat drogowy stracił w pewnej chwili panowanie nad pojazdem, auto zaczęło się obracać po całej jezdni i kierować w stronę chodnika.
  • Kobieta, która tamtędy przechodziła cudem uniknęła uderzenia rozpędzonego auta – na całe szczęście w ostatniej sekundzie zaczęła biec i to ją uratowało.
źródło Policja

Mundurowi szybko namierzyli i zatrzymali 20-latkowi prawo jazdy. Został wobec niego postawiony także zarzut spowodowania zagrożenia w ruchu drogowym. Za ,,popisówkę” przed szkołą grozi mu utrata prawo jazdy na 3 lata i do 5 tysięcy grzywny.