Test Hanki Mostowiak. Rzeszowianie mają poczucie humoru!

Test Hanki Mostowiak

Kilka dni temu w rzeszowskim WORD-zie odbyła się druga edycja konkursu o laur najlepszego instruktora. Jedną z konkurencji był test Hanki Mostowiak, czyli zatrzymanie pojazdu przed przeszkodą, którą były kartonowe pudła. Jest to nawiązanie do znanego serialu obyczajowego „M jak miłość”.

Hanka Mostowiak była jedną z głównych bohaterek serialu. W jej rolę wcieliła się znana aktorka Małgorzata Kożuchowska. W jednym z odcinków Mostowiak nagle zmarła. Przyczyną był tętniak mózgu, spowodowany wypadkiem samochodowym.

Śmierć bohaterki „M jak miłość” stała się powodem wielu żartów w mediach i internecie. Dlaczego? Chodzi o wspomniany wypadek samochodowy. Bo Mostowiak zderzyła się z … kartonowymi pudłami.

Wydarzenie to nagrodzone zostało statuetką Plejada „Top Ten” 2012 za wydarzenie roku w show-biznesie. W uzasadnieniu stwierdzono: „to o tym wszyscy mówili, to o tym wszyscy pisali i komentowali. Ten odcinek oglądało ponad 8 milionów widzów”.

Okazuje się, że instruktorzy też potrafią nawiązać do tego wydarzenia. Świadczy o tym jedna z konkurencji, która miała wyłonić najlepszego instruktora w Rzeszowie i okolicach. To test Hanki Mostowiak, czyli zatrzymanie pojazdu od minimalnej prędkości najazdowej 30km/h przed przeszkodzą – kartonowymi pudłami.

Rzeszowianom gratulujemy poczucia humoru!

jaz

1 komentarz do “Test Hanki Mostowiak. Rzeszowianie mają poczucie humoru!”

1. Pingback: mushrooms tesco