kontrola drogowa

W ubiegłym tygodniu mundurowi z wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku wspólnie z pracownikami departamentu obsługi mieszkańców Urzędu Miejskiego w Białymstoku przeprowadzili na terenie miasta kontrole pojazdów szkoleniowych. Sprawdzono 23 auta.

Działania były ukierunkowane na dokładne sprawdzenie aut używanych na co dzień do szkolenia kandydatów na kierowców -w szczególności ich stanu technicznego oraz wymaganego wyposażenia.

Funkcjonariusze przyjrzeli się również poprawności dokumentacji związanej ze szkoleniem oraz badali trzeźwość kursantów i instruktorów jazdy.

W jednym przypadku instruktor stracił dowód rejestracyjny swojej elki, gdyż nie posiadał aktualnych badań technicznych pojazdu. Ponadto jedna osoba została ukarana mandatem za brak obowiązkowego wyposażenia.

jaz

7 komentarzy do “Białostocka drogówka sprawdzała elki. Efekt? Mandat i zatrzymany dowód rejestracyjny”

1. Panie Instruktor, na Pana przypadku widać, że warsztaty dla instruktorów są niezbędne. To nie miejesce na wykłady, ale dokształć się Pan w trybie pilnym, bo tak przeprowadzane kontrole są jak najbardziej zgodne z prawem. Po co to bezmyślnie pisać i mieszać ludziom w głowach.

1. Badanie wykonane w dniu kontroli jest bardziej aktualne niż wykonane 11 miesięcy wcześniej. Student bez pieczątki w legitymacji nie przestaje być studentem, a samochód bez pieczątki nie jest niesprawny technicznie. Chyba nigdy w tym kraju przepisy nie będą służyły ludziom i zawsze już będziemy, jako ludzie i obywatele, dla przepisów i dla urzędników wyłącznie celem ataku.

2. Pingback: โซล่าเซลล์

3. Pingback: https://betwinnerpartenaire.com/