Kryształowe kierownice rozdane. Brodnica górą! [zdjęcia]

Dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Toruniu uhonorował kryształowymi kierownicami najlepiej szkolących instruktorów i najskuteczniejsze ośrodki szkolenia kierowców w 2015 r. Co ciekawe, wszystkie nagrody powędrowały do Brodnicy.

Najlepszym instruktorem w zakresie kat. B okazał się Mariusz Kępczyński z OSK V-Mar. Aż 80 proc. kandydatów na kierowców, którzy szkolili się właśnie u niego, zakończyło swój pierwszy egzamin praktyczny na prawo jazdy wynikiem pozytywnym.

Nagrody w zakresie kat. C i A przyznane zostały jego bratu – Grzegorzowi Kępczyńskiemu z OSK Efekt w Brodnicy. Instruktor uzyskał skuteczność na poziomie 69,6 proc. i 75 proc.

Najskuteczniej szkolącym ośrodkiem na kat. B prawa jazdy okazał się OSK Anna Kaczorowska. Aż 69,2 proc. kursantów, którzy zaufali kompetencjom i umiejętnościom instruktorów autoszkoły, zakończyło pierwszy egzamin wynikiem pozytywnym. Właśnie ta szkoła jazdy okazała się najlepsza już po raz trzeci z rzędu!

Konkurs, którego celem jest promowanie najlepiej szkolących instruktorów i najskuteczniejsze ośrodki jest organizowany od 2007 r.

red

2 komentarze do “Kryształowe kierownice rozdane. Brodnica górą! [zdjęcia]”

1. Pingback: ทางเข้า lsm99

2. Pingback: pink rolls royce pills