Rozporządzenie ma się ukazać jeszcze w tym tygodniu

Podczas wczorajszego spotkania przedstawicieli organizacji branżowych (PFSSK, OIGOSK, PIGOSK, LOK) z wiceministrem Jerzym Szmitem, ten ostatni poinformował, że rozporządzenie w sprawie szkolenia ma zostać opublikowane jeszcze w tym tygodniu.

Ponadto wiceminister przeprosił branżowców za brak rozporządzenia w sprawie szkolenia. Zapewnił, że do starostw, które nie będą chciały uznawać kursów prowadzonych w okresie, gdzie nie obowiązywał żaden szczegółowy akt prawny regulujący pracę ośrodków, zostaną wysłane pisma z prośbą o zaniechanie tego typu działań.

Przedstawiciele organizacji branżowych poruszyli także podczas rozmowy ze Szmitem temat braku reakcji strony ministerialnej na uwagi do proponowanych przez resort zmian w prawie oraz nieumieszczanie ich na stronach internetowych Rządowego Centrum Legislacji. To ma się już wkrótce zmienić.

Wszystko jednak wskazuje na to, że większość uwag zgłoszonych przez stronę społeczną do projektu rozporządzenia w sprawie szkolenia nie zostanie uwzględniona w ogłoszonym akcie prawnym.

jaz

10 komentarzy do “Rozporządzenie ma się ukazać jeszcze w tym tygodniu”

1. Jak mi wiadomo S.J.nie była obecna na spotkaniu a jednak jako jedyna zamieszcza informację w tej sprawie, jest to godne podziwu, dziękuję. Ponadto chcę zapytać, o czym rozmawiali prezesi organizacji podczas spotkania w styczniu jeżeli nie o konieczności wydania i opublikowania rozporządzenia o szkoleniu? Ktoś wreszcie powie kiedyś stanowczo: Panom już dziękujemy!!!

2. Jest zdjęcie z ministrem (a nawet zdjęcia), więc jest sukces !!! Niestety przedstawiciele organizacji reprezentujących środowisko osk mają taką charyzmę i siłę przebicia jak żebrzący dziad pod kościołem …

1. Trafiony , zatopiony .Osoby ,które usiłują reprezentować środowisko osk w najmniejszym stopniu nie potrafią tego robić.Te durne zdjęcia po każdym spotkaniu ,choćby nie wiadomo jak nieudanym , pokazują co tak naprawde ich napędza i zaślepia -porażająca miłość własna.Minister ma na głowie gigantyczny zakres problemów ,dobra reprezentacja w konkretnej dziedzinie ,pewna swoich koncepcji i potrafiąca ich bronić , mogła by dużo osiągnąć ,ale nie takie przestraszone mięczaki ,świecące świałem odbitym.

3. Pingback: หวยออนไลน์

4. Pingback: https://www.kirklandreporter.com/reviews/phenq-reviews-fake-or-legit-what-do-customers-say-important-warning-before-buy/

5. Pingback: https://www.dallasnews.com/marketplace/2023/09/29/phenq-reviews-legit-diet-pills-or-fat-burner-scam/

6. Pingback: Visit This Link