Zmarł Waldemar Pietraszewski

W zielonogórskim szpitalu zmarł w poniedziałek Waldemar Pietraszewski, wieloletni instruktor nauki jazdy, rajdowiec oraz działacz branżowy. Szczere wyrazy współczucia rodzinie składa redakcja miesięcznika „Szkoły Jazdy”.

Waldemar Pietraszewski przez prawie miesiąc walczył o życie po tym, jak doszło do wypadku na łuku drogi z Zielonej Góry do Krosna Odrzańskiego. Kierujaca fordem wpadła w poślizg i staranowała auto szkoleniowca.

Pietraszewski był instruktorem nauki jazdy, szefem OSK oraz członkiem założycielem Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Ośrodków Szkolenia Kierowców.  Przez pewien czas pełnił funkcję wiceprezesa zarządu organizacji.

red

10 komentarzy do “Zmarł Waldemar Pietraszewski”

1. Waldek Pietraszewski miał przyjaciół w całej Polsce .Z pasją podchodził do wszystkiego co wiązało się motoryzacją , w tym do szkolenia przyszłych kierowców i kultury w ruchu drogowym.Sprawami tymi zajmował się z wielkim talentem , inteligencją i wręcz miłością.Nie zabiegał o osobiste korzyści i honory.Często uśmiechnięty , dobry kolega ,niezawodny przyjaciel.Dobrze się uzupełnialiśmy i wspólnie z wieloma kolegami i koleżankami ,których przyciągała osoba Waldka ,mogliśmy z sukcesami załatwić dużo spraw ważnych dla środowiska. Pogrzeb Waldka odbędzie się w sobotę 27 lutego o godzinie 12 10 na starym cmentarzu przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze.

1. Pingback: Online medicatie kopen zonder recept bij het beste Benu apotheek alternatief in Amsterdam Rotterdam Utrecht Den Haag Eindhoven Groningen Tilburg Almere Breda Nijmegen Noord-Holland Zuid-Holland Noord-Brabant Limburg Zeeland Online medicatie kopen zonder r

2. Pingback: https://www.postandcourier.com/sponsored/phenq-reviews-does-this-diet-pill-actually-work/article_1cdbfb1a-395f-11ee-9d97-33c51303c959.html

3. Pingback: ขึ้นทะเบียน อย

4. Pingback: Browning A5