Dobra tradycja, czyli podsumowanie roku w Gorzowie [zdjęcia]

W piątek w sali audytoryjnej Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gorzowie Wielkopolskim odbyło się spotkanie podsumowujące ubiegły rok pod kątem szkolenia i egzaminowania. Organizatorami byli: Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Gorzowie oraz Gorzowskie Stowarzyszenie Wykładowców i Instruktorów Szkolenia Kierowców.

– W 2015 r. musieliśmy walczyć z zarzutami, że wojewódzkie ośrodki ruchu drogowego istnieją po to, żeby oblewać zdających – mówił Zbigniew Józefowski, dyrektor WORD-u w Gorzowie. – A my mamy twarde dowody, że to nieprawda. No bo jak wytłumaczyć fakt, że zdawalność kandydatów na kierowców uczących się w najlepszych szkołach i u najlepszych instruktorów wynosi ponad 60 proc.? Warto więc podjąć trud indywidualizacji nauczania. To klucz do sukcesu.

Właśnie te najlepiej kształcące ośrodki i zostały przez gorzowski WORD nagrodzone. Jednak nie tylko wojewódzki ośrodek ruchu drogowego postanowił nagrodzić najlepszych. Prezes Gorzowskiego Stowarzyszenia Wykładowców i Instruktorów Szkolenia Kierowców Władysław Drzazga wyróżnił Walentego Reszkowskiego za doskonałe wyniki w szkoleniu kierowców oraz aktywną działalność w organizacji społecznej. Nagrodzone zostały także dobrze kształcące ośrodki. Chodzi o Akademię Nauki Jazdy MPS, Naukę Jazdy Bingo oraz Prywatną Szkołę Jazdy Alf. Dodatkowo wyróżnieni dyplomami zostali: Arkadiusz Teleśnicki, Dariusz Plich oraz Izydor Piter.

– Dzisiejsza uroczystość jest dowodem na to, że współpraca między Gorzowskim Stowarzyszeniem Wykładowców i Instruktorów Szkolenia Kierowców a WORD-em układa się wzorowo – mówił Władysław Drzazga. To taka dobra tradycja. Myślę, że jesteśmy tutaj chlubnym przykładem dla reszty kraju.

jaz

4 komentarze do “Dobra tradycja, czyli podsumowanie roku w Gorzowie [zdjęcia]”

1. Który to kolejny udany rok dla szkoleniowców z Gorzowa? Z wielką życzliwością obserwuję jak pomimo tak zwanych ciężkich i nieprzychylnych czasów dla jak twierdzą niektórzy przedstawiciele naszego środowiska w Gorzowskim stowarzyszeniu nie ma o tym mowy. Doskonałe wyniki uzyskiwane w trakcie egzaminów Państwowych , praktycznie brak skarg składanych w Starostwie świadczą dobitnie , że można ! Cieszę się ,że wypracowany przez lata standard pozwoli Wam dotrwać do niedługiego już słusznie zapracowanego 25-lecia pięknej działalności.
    Gratuluję determinacji i na ręce Prezesa Kolegi Władysława Drzazgi przesyłam dla wszystkich koleżanek i kolegów serdeczne pozdrowienia z nadzieją ,że sukces Wasz zostanie dostrzeżony i należycie doceniony w naszym federacyjnym środowisku.
    Z poważaniem Wojciech Szemetyłło

1. Dziękuję Wojtku za ocenę naszej działalności w Stowarzyszeniu gorzowskim. Jednak wyniki egzaminów
      oraz życzliwa atmosfera, to zasługa wzorowej współpracy z gorzowskim WORD Tą drogą, dziękuję dla
      dyr. Zbigniewa Józefowskiego oraz zastępcy dyrektora, Stanisława Gortata. Dziękuję również całemu
      personelowi WORD w Gorzowie za miłą obsługę interesantów.

2. Pingback: read the article