Szybko, sprawnie, bez gotówki

płatność kartą kredytową

PWPW SA oferuje szereg rozwiązań ułatwiających obsługę osób, które starają się o?uzyskanie prawa jazdy. Oprócz portalu OSK oraz funkcjonujących w?całym kraju systemów informatycznych wspierających wykonywanie czynności realizowanych w?wojewódzkich ośrodkach ruchu drogowego (SI WORD), a?także wydziałach komunikacji(SI PiK – Pojazd i?Kierowca), PWPW SA udostępnia również platformę internetową Info-Car.pl.

Info-Car.pl to?kompleksowe rozwiązanie stworzone dla wojewódzkich ośrodków ruchu drogowego oraz wydziałów komunikacji starostw powiatowych, jak również ich klientów oraz kandydatów na?kierowców szkolących się w?szkołach jazdy.

Rezerwuj egzamin online

Rozwiązanie specjalnie dla WORD-ów pozwala na?dokonywanie płatności kartą za państwowy egzamin na prawo jazdy bezpośrednio przy stanowisku pracownika ośrodka ruchu drogowego obsługującego interesanta. Ścisła integracja systemu SI WORD funkcjonującego w?placówce WORD z terminalem płatniczym powoduje, że nie ma konieczności ręcznego wybierania kwoty transakcji na terminalu czy długiego oczekiwania na potwierdzenie jej realizacji. Cały proces przebiega w pełni automatycznie i nie wymaga żadnej ingerencji ze?strony pracownika WORD. Stanowi to znaczne uproszczenie w stosunku do dotychczas funkcjonujących rozwiązań.

Info-Car.pl to nie tylko obsługa płatności kartami płatniczymi realizowanych stacjonarnie w wybranych placówkach WORD, ale również rozwiązanie pozwalające interesantowi na zapisanie się online na egzamin na prawo jazdy oraz dokonanie płatności przez internet. Rezerwacja terminu egzaminu teoretycznego oraz praktycznego jest prosta i intuicyjna. Wystarczy, że interesant z listy ośrodków egzaminacyjnych widniejących na stronie Info-Car.pl wskaże ten, w którym chciałby przystąpić do egzaminu, a następnie z dostępnych terminów wybierze najdogodniejszy dla siebie. Później należy już tylko dokonać płatności internetowej – przelewem lub kartą – i czekać na przesyłane przez WORD potwierdzenie zapisu na egzamin.Rejestracja na egzamin na prawo jazdy (dokonywana w zaledwie kilku krokach przez internet) jest dostępna dla każdego, kto z pozytywnym wynikiem ukończył szkolenie w OSK. Proces przebiega niezależnie od godzin otwarcia i kilometrów dzielących interesanta od stacjonarnej placówki WORD. To istotne ułatwienie nie tylko dla osób zabieganych, ale również wszystkich tych, którzy mieszkają w dużym oddaleniu od ośrodka egzaminacyjnego.

Obecnie platforma Info-Car.pl obsługuje ponad jedną piątą wojewódzkich ośrodków ruchu drogowego w Polsce. Rozwiązanie PWPW SA z powodzeniem funkcjonuje już w województwach: małopolskim, łódzkim, wielkopolskim, śląskim, podkarpackim oraz lubuskim. W planach są już kolejne wdrożenia.

Szybciej i?sprawniej

Podobne rozwiązanie od niemal roku ułatwia pracę w wybranych wydziałach komunikacji starostw powiatowych w całej Polsce. Jest ściśle dostosowane do ich potrzeb. Integracja systemów Pojazd i Kierowca z?terminalami płatniczymi w urzędach pozwala na?dokonywanie płatności za czynności administracyjne kartą płatniczą, bezpośrednio przy stanowisku urzędnika. Warto pamiętać, że funkcja przedpłat internetowych, m.in. za wydanie prawa jazdy czy rejestrację pojazdu, realizowanych za pośrednictwem portalu Info-Car.pl, przekłada się na znaczne usprawnienie procesu obsługi interesantów w samym urzędzie. Okazanie potwierdzenia transakcji – opatrzonego indywidualnym numerem oraz kodem QR – wystarcza, żeby w prosty sposób wyszukać w systemie właściwą sprawę.

Wdrożenie nowych form płatności wpływa pozytywnie nie tylko na czas obsługi, ale przede wszystkim na zwiększenie dostępności świadczonych usług. To z kolei przekłada się na?zmianę sposobu postrzegania pracy urzędów oraz wzrost zadowolenia interesantów.

Wszelkie pytania dotyczące platformy Info-Car.pl można kierować na adres e-mail: [email protected].

10 komentarzy do “Szybko, sprawnie, bez gotówki”

1. Pingback: visit here

2. Pingback: spadegaming เล่นเกมยิงปลา วันนี้ รับเครดิตฟรี