E-kierowca dostawcą pytań na egzamin państwowy

Oficjalne Testy Egzaminacyjne Na Prawo Jazdy PWPW kat. A,B,C,D

Pod koniec sierpnia firma e-kierowca sp. z o.o. sp. komandytowa podpisała umowę o współpracy z PWPW. Zgodnie z zapisami umowy, spółka e-kierowca przekazała do oficjalnej bazy pytań obowiązujących na egzaminach państwowych blisko 400 pytań swojego autorstwa.

Pytania będą w bazie egzaminów państwowych w pełnej formie testów, tzn. z autorskimi filmami przedstawiającymi sytuacje drogowe, wyprodukowanymi przez firmę e-kierowca.

? To kolejne potwierdzenie wysokiej jakości naszych testów egzaminacyjnych – mówi Maciej Matuszak, dyrektor handlowy spółki e-kierowca. ? Do tej pory pozytywnie oceniał nas rynek, teraz mamy kolejny dowód, że nasze Oficjalne testy egzaminacyjne na prawo jazdy w charakterystycznej zielonej obwolucie są produktem sprawdzonym i najwyższej jakości. Pytania przekazane do PWPW przeszły ścisłą weryfikację, zarówno pod kątem zgodności z przepisami, jak i wymogów jakościowych. Szczególnie cieszy fakt, że oprócz wartości merytorycznej została również doceniona wysoka jakość techniczna przygotowanych przez nas materiałów wideo – mówi Matuszak.

Spółka e-kierowca jest pierwszą zewnętrzną firmą, która została oficjalnie zaproszona do tworzenia bazy pytań do egzaminów państwowych. Według projektów, baza ta ma być sukcesywnie poszerzana i do końca roku osiągnąć liczbę 3 tys. pytań.

Testy e-kierowca będą funkcjonować w bazie pytań do egzaminów państwowych również w wersjach anglojęzycznej i niemieckojęzycznej.

red

17 komentarzy do “E-kierowca dostawcą pytań na egzamin państwowy”

1. kowalski, ten kowalski

Eksperci ,zgodnie z nowym prawem wszyscy możecie stać się autorami pytań egzaminacyjnych.Do dzieła .A Sobotką sobie pyska nie wycierajcie.

1. Czytając niektóre pytania trzeba zrozumieć układacza co on miał na myśli gdy pojawił się nowy układacz to kursant dostanie kota a przy okazji niejako rykoszetem i wykładowcy, tak osobiście wolałbym aby był jeden układacz, wtedy będzie wiadomo gdzie schował się niemądry układacz który jest bezkarny i jeszcze przy tym wziął kasę. Jak zostać układaczem ale za kassę?Pytalski Jan

1. W testach jest pytanie: Co jest konsekwencją jazdy na luzie, dźwignia w położeniu N neutralnym?
                  odpowiedzi: Zwiększone zużycie paliwa; Uszkodzenie skrzyni biegów; Oszczędność paliwa.
                  Prawidłowa odpowiedź wg autora testu – Uszkodzenie skrzyni biegów.
                  Może to jest i prawda w przypadku automatu i braku smarowania, ale przy skrzyni ręcznej to jakaś głupota. Pytania powinny być dokładnie zadawane, a nie wymuszać domysły co autor miał na myśli.

2. Pingback: ข่าวบอล

3. Pingback: rent a scooter in honolulu