Federacja ma już 15 lat!

22 listopada odbędzie się jubileusz 15-lecia Polskiej Federacji Stowarzyszeń Szkół Kierowców.

Jubileusz będzie odbywał się w muzeum w Łowiczu. Przewidziane są liczne wystąpienia m.in. wieloletnich działaczy PFSSK. Swoje przemówienie wygłoszą Krzysztof Szymański, prezes PFSSK i Janusz Ujma, założyciel i prezes honorowy federacji. Wystąpienia przygotowali również Maciej Mosiej, sekretarz Krajowej Rady BRD i prof. dr hab. inż. Ryszard Krystek, zastępca dyrektora ITS.

Przy tej okazji uczczone zostaną również dwa inne jubileusze: 20-lecie Stowarzyszenia Ośrodków Szkolenia Kierowców w Warszawie i 15-lecie Stowarzyszenia Właścicieli i Instruktorów OSK „MOST” w Skierniewicach.

Oprócz tego zasłużonym działaczom zostaną wręczone odznaczenia branżowe i państwowe. Wieczór zakończy się uroczystą kolacją w hotelu Academos.

Następnie uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać interesujących prelekcji, przemawiać będzie między innymi prof. dr hab. inż. Ryszard Krystek. Podczas obchodów jubileuszu wręczone zostaną honorowe złote i srebrne odznaki PFSSK, a także odznaczenia, wyróżnienia i dyplomy. Przewidziano także czas na wystąpienia przybyłych gości.

Ważnym elementem dnia będą popołudniowe wystąpienia Wojciecha Szemetyłło z okazji XX-lecia istnienia Stowarzyszenia Ośrodków Szkolenia Kierowców w Warszawie, a także Krzysztofa Bandosa z okazji XV-lecia Stowarzyszenia Właścicieli i Instruktorów OSK „Most” w Skierniewicach. Dzień zakończy się wspólną uroczystą kolacją w hotelu Academos.

W uroczystości ma wziąć udział ok. 200 uczestników.

mp

7 komentarzy do “Federacja ma już 15 lat!”

1. o 15 lat za dużo, nic sensownego dla środowiska ta organizacja nie zrobiła a podobno reprezentuje
    OSK i Instruktorów którzy klną na to wszystko co dzieje się w naszej branży a organizacja NIC nie robi
    poza pisaniem liścików

2. Żebyśmy tak słyszeli o sukcesach tej organizacji dla branży, jak słyszymy o rocznicach, dyplomach i odznaczeniach. Raczej powinna być to stypa, niż powód do dobrej zabawy i wręczania nagród działaczom. Bo działacze niczego dobrego nie zdziałali w moim skromnym mniemaniu.

1. To na co czekasz zacznij działać SAM – zobaczymy jakie bedziesz miał efekty .Jak baby na targu biadolicie – zawsze źle źle,źle tylko do pyszczenia ( o niczym) i obrazania innych jesteście zdolni.

3. Proszę o wskazanie szefów organizacji o załatwienie chociaż jednej sprawy żywotnie interesującej Instruktorów i OSK a minęło już 15 lat proszę o wskazanie działań poza pisaniem listów, zmuszające władze do zainteresowania się znanymi nam postulatami powtarzanymi od lat Jesteście tylko kwiatkiem do kożucha dla Władzy, która chętnie powołują się iż wszystkie posunięcia są konsultowane z przedstawicielami środowiska i wszyscy są szczęśliwi i zadowoleni a teraz pytanie czy działać w organizacji ,czy samodzielnie , efekt końcowy jest zawsze ten sam Władza mówi NIE a szefów zapraszamy na salony bo noi tak bardzo to lubią. Owocnych obrad i tak nic nie wymyślicie.

4. Pingback: review