Szczecin: Egzamin na dwóch samochodach, ale nie na zawsze

Jutro Stowarzyszenie Ośrodków Szkolenia Kierowców w Szczecinie przygotowuje protest właścicieli OSK. Dyrekcja WORD-u w ostatniej chwili wychodzi naprzeciw żądaniom szkoleniowców – do rozstrzygnięcia przez Urząd Zamówień Publicznych postępowania przetargowego, egzaminy będą na dwóch markach samochodów.

Protest ma rozpocząć się 19 października o godz. 9 rano. Dzień przed tym na stronie WORD-u Szczecin ukazała się informacja będąca odpowiedzią na postulaty zdających. – Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom środowiska ośrodków szkolenia kierowców informuję, że w przypadku, gdy do dnia 1 grudnia 2013 r. nie nastąpi rozstrzygnięcie przez Urząd Zamówień Publicznych w sprawie postępowania przetargowego „na najem samochodów osobowych dla Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Szczecinie”, egzaminy państwowe na prawo jazdy kat. B, od dnia 2 grudnia 2013r. przeprowadzane będą na samochodach marki Hyundai i20 oraz samochodach marki Renault Clio.

Organizatorzy protestu, chociaż cieszą się, że dyrektor zmienił zdanie, to jednak protestu nie odwołują, ponieważ jest już za późno. – Jeżeli dyrektor się namyślił to dobrze, ale dlaczego w ostatniej chwili? – pytają organizatorzy i niepokoją się, że z deklaracji dyrektora nie wynika jasno, czy kursant będzie mógł sam wybrać, którym samochodem będzie mógł zdawać.

– To dla mnie jasne, że zdający wchodzący na egzamin wskaże, którym samochodem będzie chciał zdawać – tłumaczy Cezary Tkaczyk, szef WORD-u w Szczecinie. – Sam będę na proteście, więc będzie okazja wszystko dokładnie wyjaśnić uczestnikom – dodaje.

mp

6 komentarzy do “Szczecin: Egzamin na dwóch samochodach, ale nie na zawsze”

1. NIE ROZUMIEM DLACZEGO NIEKTÓRZY DYREKTORZY WORDÓW NIE CHCĄ PRZYJAŹNIE WSPÓŁPRACOWAĆ ZE SZKOLENIOWCAMI. PRZECIEŻ BARDZO DUZO ZALEZY TO OD NICH CZY DANY KURSANT BĘDZIE ZDAWAŁ W TYM WORDZIE CZY INNYM.

1. Wielu dyrektorów WORD-ów nie rozumie, że musimy współpracować przy przetargach na samochody egzaminacyjne. Jeżeli nie robi tego obecny dyrektor WORD (były instruktor) w Szczecinie, to wielki błąd. Musi przyjąć do wiadomości, że współpraca buduje, a kłótnia rujnuje. Ponadto jesteśmy skazani na współpracę, i wystarczy odrobinę dobrej woli z obu stron, a można uwzględnić interesy obu stron. Apeluję do pana Tkaczyka myśl człowieku nie tylko o sobie, ale także o innych. Jak będziesz walczył z OSK, to prędzej, czy później padniesz jak „KAWKA” Marszałek województwa nie lubi problemów.

2. Jakis czas temu w word Katowice rowniez byly dwa samochody egz. Jednak kursant niemogl się zapisac na kakim samochodzie chce zdawać
    Natomiast w bielsku gdzie rowniez byly dwa rozne pojazdy bez problemów mogl zdawac ma tym na ktory się zapisal.Dlatego dopilnujcie sobie jasnej deklaracji zeeby później znowu nie było nieporozumień. Pozdrawiam

3. Pingback: https://www.advantageja.eu/supplements/phenq-reviews-know-ingredients-pros/