Andrzej Bogdanowicz odwołany!

Dyrektor Departamentu Transportu w Ministerstwie transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej Andrzej Bogdanowicz został odwołany z funkcji.

Jak potwierdził resort, Andrzej Bogdanowicz oficjalnie został odwołany z funkcji szefa departamentu transportu. – Od dnia 16 lipca 2013 r. pan Łukasz Twardowski został wyznaczony do kierowania Departamentem Transportu Drogowego do czasu obsadzenia stanowiska dyrektora departamentu w drodze naboru – informuje Mikołaj Karpiński, rzecznik prasowy MTBiGM. Łukasz Twardowski dzień wcześniej (15 lipca) objął stanowisko zastępcy dyrektora departamentu.

Nie podano jednak żadnych szczegółowych informacji w sprawie samego odwołania Bogdanowicza. Wkrótce na stronie resortu ma zostać opublikowane stanowisko w tej sprawie.

red

28 komentarzy do “Andrzej Bogdanowicz odwołany!”

1. Tak się cieszę z powodu odwołania A. Bogdanowicza, że się dzisiaj UCHLAM. To Bogdanowicz i Jarmuziewicz rozłożyli branżę OSK. Ze szkolenia nie da się żyć. Tym większą mam satysfakcję z tego powodu, ponieważ byłem inicjatorem odwołania Bogdanowicza w imieniu zjazdu PFSSK. To szkodnik branży szkolenia kierowców. Oczywiście do tego przyczynili się nasi przedstawiciele, którzy dzisiaj występują jako tzw; „GRUPA ROBOCZA” Dodam, że jest to grupa samozwańcza i reprezentują, tylko i wyłącznie samych siebie. Takich negocjatorów nie potrzebujemy. Myślę, że działalność tej grupy powinna się skończyć wraz z tymi dwoma „SZKODNIKAMI” Przemyślimy w najbliższym czasie, kogo
      wyznaczyć do reprezentowania branży, jako czynnik społeczny.

1. Szanowni koledzy!
      Proszę Was nie bądźcie złośliwi w stosunku do Tomka Piętki, on nie był osobą decyzyjną. Trzeba uczciwie powiedzieć, że wiele dla nas zrobił na spotkaniach, przybliżając nam wiadomości z UoKP, a także rozporządzeń. Wiele naszych uwag przyjmował jako słuszne, ale twierdził, że on tu nic nie może. Od decydowania są inni.

1. Pewno sie Wam narażę, ale uwazam ze A.Bogdanowicz to bardzo porzadna jednostka. Po wywaleniu Jarmuziewicza i teraz Bogdanowicza pan Nowak sobie moze transport drogowy w du… wsadzic. Wywala sie ludzi, ktorzy znaja tematyke, znaja problemy powstajace w procesie legislacji, znaja przepisy unijne. Latwo zmieszac ich z blotem, bo komus nacisneli na odcisk. Macie pojecie jak wyglada legislacja w tym posranym kraju? Ze w inicjatywy rzadowej nie sposob jakiejkolwiek ustawy zmienic? Ze uzgodnienia miedzyresortowe i konsultacje spoleczne wypieprzaja najlepsze przepisy w kosmos?!

Panie Andrzeju – szacunek, za to co Pan robil dla TD w Polsce.

2. mam prośbę aby za kilka miesięcy poinformować na łamach szkoły jazdy gdzie Pan Bogdanowicz wylądował. Wydaje mi sie, iż ten pan samemu mógł sie chcieć odwołać aby planowane zmiany grupy roboczej nie weszły w życie- ciepla posada np w zarzadzie LOK byc moze juz na niego czeka jako nagroda za super osk

3. Jeszcze tylko nasi pseudo przedstawiciele niech odejdą i może wróci zdrowy rozsądek przy podejmowaniu decyzji! Grupa robocza nie wypracowała najważniejszej sprawy dlatego nie żal mi gdyby wszystkie jej ustalenia miały nie wypalić, chodzi mi oczywiście o szkolenia instruktorów tylko przez super osk. Hańba!

1. Czyli wszystkie inne zmiany są złe – bo Ty nie możesz robić warsztatów.Śmieszne byłoby aby wszyscy to robili – zapewne kwitłaby sprzedaż papierków.
      Tylko głupi i nierozsądni cieszą z odwołania Dyrektora w tym czasie.

1. Nie, niech to robią WORD-y. W obecnej sytuacji jest to zapis czysto patologiczny. Firma która ma większy kapitał jako jedyna ma możliwość jego pomnożenia. Ośrodek który lepiej uczy a nie ma takiego kapitału traci możliwość organizacji szkoleń. Po drugie, po co warsztaty dla instruktorów kat. B ma robić szkoła która ma poświadczenie dodatkowych wymagań na inne kategorie? Dlaczego szkoły które działają w branży od 20 lat i świadomie zdecydowały o szkolenia w ramach jednej kategorii mają być pokrzywdzone?! Czy posiadanie autobusu jest wyznacznikiem jakości szkolenia na kat. B? Patologią będzie szkolenie u konkurencji. Inna sprawa że nasze skłócone środowisko będzie podstawiało wzajemnie na siebie haki, także i ten super osk nie będzie mieć pewnie łatwego życia w szkoleniu instruktorów.

2. A może by tak: W.Drzazga na prezydenta;E.Kubiś na premiera; W.Szemetyłło na dyrektora DTiD.
      Kiedy Oni zajmą stanowiska to odczujemy natychmiastowa poprawę. 18-latków na kat B i 21-latków na kat.C przybędzie nam z dnia na dzień, bo jak za przyłożeniem czarodziejskiej różdżki skończy się niż demograficzny, a i ludziom przybędzie kasy, ponieważ skończy się kryzys gospodarczy.
      Czy Wy zdajecie sobie sprawę z tego, że usunięcie tych jak ich nazywacie „szkodników” oddaliło na czas bliżej nieokreślony załatwienie naszych postulatów? Opamiętajcie się.

1. Tylko te postulaty tylko w części załatwiają sprawę! Nie uzdrowią stanu rzeczy który został zepsuty nie przez niż demograficzny ale przez czynnik ludzki działający w ministerstwie! W każdy cywilizowanym kraju rozlicza się osoby podejmujące wiążące decyzje właśnie z tych decyzji w sposób prosty i przejrzysty.

1. Witam serdecznie wszystkich odwiedzających stronę …jestem żoną p.Andrzeja Bogdanowicza , mąż porzucił mnie dla innej kobiety zostawiając mnie bez pieniędzy …bardzo bym prosiła o pomoc w ustaleniu tożsamości tej Pani ….informację proszę drogą mailową [email protected] będę wdzięczna za każdą wiadomość.

2. Pingback: stapelstein

3. Pingback: darkweb market place