WORD Szczecin. Będą nowe samochody

Hyundai i20

Już pod koniec listopada w szczecińskim WORD-zie egzaminy na kat. B odbywały się będą na samochodach Hyundai i20.

Samochody na zasadzie najmu dostarczyć ma firma Auto Club sp. z o.o. Przedstawiciele WORD-u tłumaczą, że decydującym kryterium przy rozstrzygnięciu przetargu była cena, a Auto Club sp. z o.o. przedstawił najkorzystniejszą ofertę. Firma wynajmie ośrodkowi 19 samochody za kwotę 9,12 zł. 19 sztuk.

Wszystkie będą wyposażone w pakiet ubezpieczeń OC/AC/NNW/Assistance oraz system do rejestracji przebiegu egzaminu praktycznego. Ośrodki szkolenia, które zdecydują się na wymianę dotychczasowych samochodów Renault Clio mają na to jeszcze kilka miesięcy. – Nowe samochody pojawią się w WORD-zie pod koniec listopada – mówi Tomasz Jędryk, kierownik Działu Organizacyjno – Administracyjnego WORD-u w Szczecinie i szef komisji przetargowej. ¬

11 komentarzy do “WORD Szczecin. Będą nowe samochody”

1. OSK ze Szczecina i okolic powinny stanąć ponad podziałami i nikt z OSK nie powinien kupić, wylizingować czy wynająć nowego modelu auta !!!. I nie martwił bym się o kursantów, bo czy oni szkoleni są w takim czy innym samochodzie tak zdawalność w WORD wyniesie średnio 33 %. Koledzy cała Polska jest z wami. A tak do naszych władz. Czy nie było by zasadnym by egzaminy teoretyczne prowadzone były w każdym OSK, mam grupę zgłaszam przyjedzie Pan z Wydziału Komunikacji program jest komputerowy tak jak teraz, komisja Państwowa tak jak np. na kwalifikacji wstępnej. Zobaczcie o ile tańsze będzie Państwo. cdn

2. cd
    Piękne okazałe WORD-y z Armią Egzaminatorów nie będą potrzebne, Pan z Wydziału Komunikacji mający dodatkowo uprawnienia egzaminatora przeprowadzi egzamin, a jak będzie egzamin po 15 to jeszcze dodatkowo sobie dorobi. Przy okazji spyta kursantów jak było na zajęciach i każdy z OSK będzie robił zajęcia PERFEKCYJNIE. Podobnie można zrobić z Egzaminami praktycznymi. A jak ktoś ma obiekcje co do infrastruktury to przecież dziś co większy OSK chce być Super OSK to niech u nich będzie egzamin praktyczny. A i dla innych będzie to bodziec by u niego były egzaminy i zainwestuje w infrastrukturę a nie w wakacje w Kołobrzegu. Korzyści społeczne i dla środowiska OSK nieocenione. Ustawa pewnie nie będzie w stanie tego udźwignąć bo Państwo zaoszczędzi grube miliony a koledzy Marszałka STRACĄ etaty. A to jest niedopuszczalne!!!

3. Niewiem co jeszcze mogą zrobić firmy sprzedające-wynajmujące samochody za taką cene, żeby wreszcie odpowiednie służby zajęły się tym,wcale nie pojedynczym przykładem.Chętnie za taką cenę wezmę do swojego ośrodka również 20 szt takich samochodów za taką cene.

1. Niestety to nie My napędzamy koniunkturę tylko to My jesteśmy tą napędzoną koniunkturą… Gdyby ktoś zajrzał w dowody tych aut to dowie się zapewne, że nie są one nawet własnością użyczającego… To My kupując auta w tym salonie będziemy spłacać te samochody, serwisując Je potem będziemy płacić za kolejne miesiące… To jest opłacalny biznes dla nich, nie muszą zarobić na ich sprzedaży po okresie umowy najmu, ale też nie stracą… To, że ja wynająłbym 20 aut nie spowoduje, że 30 ośrodków zrobi to samo… My jesteśmy od płacenia a nie od tego, żeby Nam płacić… Taki kraj, takie prawo. I żaden, podkreślam, żaden, rząd tego nie zmieni, bo każdy ma gdzieś znajomych albo rodzinę, której nie wypada wchodzić w paradę…

1. Bardzo Wam koledzy ze Szczecina współczuję.My to przeszliśmy w kwietniu.Nasz biedny WORD dostał Toyoty za PSI GROSZ a chamy czyli my do salonu i po 40000 za auto z 2012.Jeszcze wymyślili ledy za 600ZŁ.Nie kupujcie w salonie.Kupujcie auta z rynku wtórnego.Nie dajcie im satysfakcji.Pozdrawiam.

2. Pingback: psychedelic mushroom chocolate bars near me

3. Pingback: ข่าวบอล