Bielsko – Biała i Szczecin przechodzą do PWPW

Bielski ośrodek pracuje na nowym oprogramowaniu od poniedziałku, Szczecin ma to zrobić na początku następnego tygodnia.

„Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej uprzejmie informuje, iż od dnia 15 kwietnia 2013 r. osoby, które posiadają numer profilu kandydata na kierowcę(PKK) oraz zakończyły szkolenie przewidziane odpowiednimi przepisami mogą bezproblemowo zapisać się na egzamin w naszym Ośrodku” – czytamy na stronie internetowej WORD Bielsko – Biała.

Wcześniej taką samą decyzję podjęły WORD-y w Koszalinie, Białej Podlaskiej, Kielcach, Tarnowie, Nowym Sączu, Chełmie, Gorzowie.

Na tę chwilę z systemu ITS/Sygnity korzysta 27 ośrodków, 22 współpracuje z PWPW/HP. Od początku następnego tygodnia proporcje nieznacznie się zmienią (26 do 23).

jaz

12 komentarzy do “Bielsko – Biała i Szczecin przechodzą do PWPW”

1. mam nadzieję, że WORD w którym zdają moi kursanci też wkrótce przejdzie do PWPW. Mam już dość kłopotów przy zapisywaniu kursantów na egzamin. Trudno, żyjemy w państwie bezprawia w którym ustawy pisze się pod konkretne podmioty gospodarcze. Trzeba to zaakceptować

1. mylisz sie Paj. Zyjemy w panstwie, w ktorym prawo stanowia niedouczeni poslowie, a administracja publiczna nie jest w stanie wykonywac swoich obowiazkow. Gdyby rejestry panstwowe funkcjonowaly wlasciwie, nikt z nas nie mialby obecnie problemow. W MSW wszyscy teraz twierdza, ze problemy z wordami to nie ich problem! A jeszcze dwa lata temu nie zglaszali uwag do UOKP.

2. Spójrzmy na zdawalność w PWPW a ITS bardzo się boję monopolu czego dobrym przykładem i ilustracją są WORD-y a gdy dojdzie jeszcze jeden monopolista liczący na potężną kasę, co to będzie?, W pogoni za pieniędzmi czy zauważą człowieka , napewno nie a będzie się to działo w imię pozorowanego jego dobra i bezpieczeństwa na drodze.

3. Proponuję Salomonowe rozwiązanie aby WORD-y dopuścily funkcjonowanie obu systemów jednocześnie to kursant będzie miał do wyboru w jakim systemie będzie chciał zdawać ,najlepszy system bedzie wygrywal i tam popłynie większa kasa i tak przecież biorą kasę od łepka wtedy zacznie się prawdziwa rywalizacja o bardziej przyjazny system dla kursanta wtedy będzie wilk syty i owca cala a przy okazji zarobi WORD będą chętni do jazdy egzaminacyjnej, bo dla WORD-u tu są właśnie konfitury

1. ale żeś wymyślił… pogratulować! to może już w ogóle dać pytania typu: Po której stronie wsiada do samochodu kierowca? Wtedy pytania będą na tyle łatwe, że kursanci wybiorą tego oferenta.

4. Rewolucjonisto chcę cię zapytać czy Ty tylko umiesz pisać czy też coś robisz w tym kierunku, ponieważ to wszystko mi się podoba pod tym podpisuję się i ja ,ale ja działam biorąc udział w protestach na rzecz realizacji i Pańskich postulatów a pan tylko szydzi

5. Koledzy szkoleniowcy: co wy się tak podniecacie problemami WORD ? po co wywołujecie jakieś niepotrzebne problemy: że PWPW ma trudniejsze pytania itp. To problem kursanta – jak się nie nauczy to nie zda. Patrzcie na siebie lepiej i podnoście ceny kursu bo kolejnej zimy nie przetrwacie – w przeciwieństwie do WORDów, które mają państwowe finansowanie, i do PWPW oraz ITS która utrzymuje się z innej działalności

6. Pingback: รับแพ็คสินค้า