Kwietniowy numer "Szkoły Jazdy" już w sprzedaży

miesięcznik " Szkoła jazdy "

Zapoznaj się z zawartością najnowszego numeru miesięcznika „Szkoła Jazdy” nr 04/2013 (88).

ITS w defensywie

Już siedem WORD-ów zdecydowało się na odstąpienie od umowy z ITS/Sygnity. Czy na tym się skończy?

Branżowcy walczą o swoje

Gdańsk, Zielona Góra i Piła – to miasta, gdzie szkoleniowcy postanowili wyjść na ulicę, aby wykrzyczeń, co myślą o ustawie o kierujących.

Federacja pęka?

Ostatni zjazd delegatów PFSSK zamienił się w druzgocącą krytykę kierownictwa organizacji. Sprawdź, dlaczego do tego doszło.

Pierwsi chętni na e-learning

Wywiad z pierwszą kursantką, która w jednym z Super OSK skorzystała ze szkolenie metodą e-learningową.

MikroWORD-y coraz bliżej

Dalsze losy projektu zmian, który umożliwi tworzenie WORD-ów w mniejszych miastach.

Czy zawsze będziemy ogrywani?

Na to pytanie odpowiada Eugeniusz Kubiś w swoim felietonie.

Wstęp do techniki prowadzenia autem

Co jest celem szkolenia w ODTJ-ach?

Droga przez mękę

Co powinien zrobić cudzoziemiec, gdy chce uczyć się jeździć w Polsce?

Opel Adam

Sprawdzamy, co ma pod maską najmniejszy model Opla

Zarządzanie OSK

Jak administrować ośrodkiem w kryzysie? Mamy na to odpowiedź

Czarna magia

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o oponach.

CBA zawiadamia prokuraturę

CEPIK na celowniku.

Jazda z gwiazdą

Rozmowa z aktorem Jackiem Borkowskim o jego miłości do klasycznych aut.

Moja bitwa o plac

Marcin Zygmunt opowiada, jak poważnym problemem może być znalezienie dla ośrodka dobrego placu manewrowego.

Idzie nowe!

Optymistyczny felieton Wojciecha Szemetyłło.

Oprócz tego znajdziecie tradycyjnie wiele przydatnych informacji z życia branży szkolenia kierowców.

6 komentarzy do “Kwietniowy numer "Szkoły Jazdy" już w sprzedaży”

1. nie ma jak to zadać pytanie „jak ci się podobał e-lerning” osobie, która nie miała jeszcze styczności z samochodem. Odpowiedz jaka będzie jest oczywista, a mianowicie „fajnie”. Tak samo jak kursanci mówią o kursach w marnych szkołach: na pytanie jak było ? odpowiada „fajnie”. To nic, że jego technika jazdy jest daremna a ja osobiście boje się z nim jeździć. No było fajnie bo zdał za pierwszym i to jest najważniejsze. Było „fajnie” bo jak miało być skoro tak go nauczono i nikt mu nie powiedział jak ma być aby było dobrze technicznie a zdał więc było fajnie

1. od razu dodam, iż artykułu nie czytałem lecz zgaduję 🙂 e-lerning albo dla wszystkich OSK albo dla nikogo. Jeśli pozostanie tylko dla SUPER OSK to totalnie zwątpię w demokrację i nie będę wiązał jakiejkolwiek przyszłości moich dzieci z krajem POLSKA. Z krajem w którym liczą się układy, lobbing, każdy chce oszukać każdego. To co się dzieje w tej ustawie to przykład na to, że każdy wie, iż nauka jazdy nie ma przyszłości więc jedynym sposobem na zarobienie na szkoleniach godziwych pieniędzy to odpowiednie zapisy w ustawie obligujące kandydatów na kierowców do wydania gotówki – i tu wracamy do początku: układy, układziki, lobbing.

1. obecnie rodzi się śmieszna ilość dzieci,liczba która plasuje nas na końcach statystyk urodzeń przypadających na jedną kobietę. Ale wiecie co jest skandaliczne ? że tak mało dzieci rodzi wyż demograficzny z lat 80′. Wolę nie myśleć jak bardzo spadnie ilość urodzeń kiedy obecny niż zacznie rodzić. Rządy poprzednich lat dały niesamowicie ciała pod tym względem

1. Mam nadzieję, że redakcja miesięcznika Szkoła Jazdy w którymś ze swoich numerów, wspomni o gafie jednego z redaktorów. Wyjaśniam. Bodajże w poprzednim miesięczniku wychwalano pod niebiosy OSK z Brzozowa zapominając dodać, że CBA i prokuratura wszczęły dochodzenie dotyczące korupcji w jakie zamieszani są kierujący ośrodkiem. Będę cyniczny, czy to są wzorce do naśladowania?

2. Artykuł „problemy z wiekiem” (str.32) to jakiś żart chyba. Kurcze co za pomysł żeby przy wydaniu np. wtórnika osobie która ma uprawmnienie na kat.A wydane np w zeszłym roku nie wydać wtórnika czy kolejnej kategorii bo nie spełnia wymagań. Pan specjalista się nie popisał.

3. Pingback: 600mg thc