Pomóżmy dzieciom z fundacji Prodeste

Antek ma cztery lata. Nie potrafi mówić, ale rozpoznaje wszystkie marki samochodów. Dziesięcioletni Sebastian zna szczegółowo zasady ruchu drogowego i wszystkie znaki drogowe. Dwudziestoletni Paweł, student marketingu sportowego marzy, by kiedyś zrobić prawo jazdy. Antek, Sebastian i Paweł to osoby z autyzmem dziecięcym. Podopieczni naszej Fundacji.

Fundacja Prodeste od kilku lat prowadzi Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną dla osób z autyzmem, która zdobyła uznanie w kraju i za granicą. Diagnozujemy w zgodzie z międzynarodowymi standardami, tworzymy własne, innowacyjne programy terapii i rehabilitacji. Posiadamy lokal spełniający standardy zarówno oświatowe jak i wymogi terapeutyczne – między innymi dwie sale do terapii z lustrami weneckimi, co pozwala prowadzić obserwacje specjalistyczne jak również rodzicom uczestniczyć w zajęciach z dziećmi.

Utrzymanie bardzo wysokiego standardu terapii i diagnozy osób z autyzmem oraz pokrewnymi zaburzeniami rozwoju wymaga jednak ogromnych nakładów finansowych. W chwili obecnej odpłatna działalność statutowa pozwala zgromadzić jedynie około 80% potrzebnych środków i chociaż ze wszystkich sił staramy się brakującą sumę zdobyć, m.in. organizując szkolenia dla specjalistów na terenie całego kraju – w chwili obecnej jesteśmy w niezwykle trudnej sytuacji finansowej.

Zwracamy się do Państwa z gorącą prośbą – pomóżcie nam ratować wyjątkowe miejsce w którym dzieciaki z autyzmem i ich rodziny otrzymują naprawdę profesjonalną pomoc. Dzięki pracy naszych terapeutów i rodziców naszych podopiecznych stwarzamy rzeczywistość w której niemożliwe staje się całkiem realne. Antek, Sebastian i Paweł mają szansę realizować swoje pasje, marzenia i pokonywać trudności wynikające z tego niezwykłego zaburzenia rozwoju jakim jest autyzm dziecięcy.

Dzięki gestom ludzi dobrej woli będziemy mogli być spokojni o przyszłość 150 dzieciaków i dorosłych będących dziś pod naszą opieką. Będziemy mogli także rozwijać inne formy działalności takie jak darmowe warsztaty dla rodzin, wyjazdy, spotkania integracyjne czy poradnictwo. Prosimy o pomoc solennie obiecując, że każda ofiarowana nam złotówka będzie przekuta w wymierne efekty – poprawę funkcjonowania społecznego i poznawczego naszych podopiecznych dzięki czemu będą mogli stawać się szczęśliwymi i samodzielnymi dorosłymi ludźmi w przyszłości.

Pomoc może być przekazana przez Państwa w różnej formie:

• darowizny, którą mogą Państwo odliczyć od dochodu

• sponsoringu – dzięki indywidualnie dopasowanemu pakietowi sponsoringowemu odpowiadającemu Państwa potrzebom. Wierzymy, że wzajemnie możemy się obdarować i sprawić, że zmienimy nasz najbliższy świat na lepsze.

Numer konta na darowizny i 1%: Raiffeisen Bank 82 1750 1194 0000 0000 2120 2584

Zarząd Fundacji Prodeste

Kontakt w sprawie wsparcia Fundacji Prodeste:

Dr n.hum. Joanna Ławicka

Prezes Fundacji

3 komentarze do “Pomóżmy dzieciom z fundacji Prodeste”

1. Pingback: buy botulinum toxin injection

2. Pingback: จำนำกระเป๋าแบรนด์เนม