Wielkopolska weźmie system ITS/Sygnity

logo Sygnity

Łatwość wdrożenia i niższa cena zadecydowały o wyborze ITS/Sygnity jako dostarczyciela systemu teleinformatycznego dla wielkopolskich WORD-ach.

Dyrektorzy informują: Po zapoznaniu się z ofertą dwu konkurencyjnych ofert na dostawę i instalację systemu teleinformatycznego dla Wojewódzkich Ośrodków Ruchu Drogowego, na podstawie uczestnictwa w prezentacjach aplikacji oraz sprawozdań z innych Ośrodków postanowiliśmy, w porozumieniu z Dyrektorami WORD Leszno, WORD Konin, WORD Kalisz i WORD Piła wybrać system konsorcjum ITS Sygnity.

Za dokonanym wyborem przemawia:

– zapowiadana łatwość wdrożenia,

– zdecydowanie niższy kosztu zarówno samej aplikacji jak i środowiska sprzętowo-programowego, w którym ma ona funkcjonować,

– brak dodatkowej opłaty ponoszonej cyklicznie przez WORD z tytułu korzystania z możliwości obsługi PKK,

– brak potrzeby przenoszenia bazy danych do nowej struktury,

– udostępnienie wersji testowej aplikacji dla celów szkoleniowych oraz dla indywidualnej analizy,

– zapowiadana możliwość instalacji systemu już w połowie grudnia b.r. co będzie korzystne z punktu widzenia przeszkolenia użytkowników.

WORD-y podkreślają, że istotnym kryterium w ocenie porównawczej obu systemów był stopień zaawansowania przygotowań do pobierania i aktualizacji profilu PKK. – Na obecnym etapie analizy ofert uznano za wyższy stopień przygotowań PWPW, jednak większość przesłanek uzasadnia wybór systemu ITS – Sygnity – piszą dyrektorzy.

mp

6 komentarzy do “Wielkopolska weźmie system ITS/Sygnity”

1. To wszystko jest chore – kryzys w Europie, zaczyna się też w Polsce – a tu taka kasa ma iść na te systemy informatyczne. Odłożyć to całe badziewie a pieniądze dać na zasiłki dla bezrobotnych – albo dać na domy dziecka…złodzieje , rozpierniczyć ten cały bajzel ….WORD-y niezłą kasę mają na tych swoich machlojach i teraz chcą jeszcze więcej wyłapać

1. Wersja płatna nie jest obowiązkowa, ale myślę, że warto w nią zainwestować. Ograniczy to wizyty w urzędzie i ułatwi pracę. Praca z systemem nie jest trudna, wystarczy trochę dobrych chęci. No chyba, że boicie się Państwo zwiększonego nadzoru nad szkoleniem.

1. Przepraszam Panie i Panowie,
      ale ja się ciesze na wprowadzenie „elektronicznego kagańca” – zgłaszania kursów, egzaminów itp.
      Skończy się powoli zapierdzielanie po 12-15 godzin za 10,5-12 zł za godzinę, bo nikomu za takie pieniądze nie będzie się chciało pracować!
      Poczekajmy, a zobaczymy jak krzaki, które biorą za szkolenie 999 zł wypadną z rynku.
      Już ukrócili, po przez usunięcie „fikcyjnych” dodatków, zróbmy jeszcze egzaminy za cenę 500-600 zł 🙂

2. Pingback: spin238