Szczecin: baza pytań bez weryfikacji

Podczas środowego spotkania z szefami szkół jazdy dyrektor szczecińskiego WORD-u Cezary Tkaczyk zapowiedział, że nowe pytania na egzamin teoretyczny nie będą w żaden sposób sprawdzane.

Szkoleniowcy dowiedzieli się także, że kandydaci na kierowców będą zmagać się z pytaniami przygotowanymi przez ITS/Sygnity.

– Instytut Transportu Samochodowego zaproponował nam lepszą ofertę niż Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych – mówił Tkaczyk. – Ich system informatyczny jest dużo tańszy i bardziej przyjazny w obsłudze. Wybór był oczywisty.

Dyrektor dodał także, że WORD w Szczecinie nie będzie w żaden sposób weryfikował bazy pytań, którą dostarczy ITS.Taki krok rozważają ośrodki z województwa dolnośląskiego i Słupsk.

– Ona powinna być jednolita i zatwierdzona przez ministerstwo – mówił szefom szkół jazdy Cezary Tkaczyk.

Szczecin jest kolejnym po Wałbrzychu, Wrocławiu i Jeleniej Górze miastem, gdzie zastosowany będzie system informatyczny ITS. Kolejnym będzie najprawdopodobniej Koszalin. Z kolei na PWPW/HP postawiła Legnica, bliski takiej decyzji jest Toruń.

jaz

8 komentarzy do “Szczecin: baza pytań bez weryfikacji”

1. Starostwa nie powinny odbierać systemu od PWPW jeżeli nie jest on otwarty do łatwej komunikacji z każdym dowolnym programem do zarządzania OSK a w szczególności systemami w WORD.

To totalny absurd i robienie ludziom wody z mózgu, że tylko oprogramowanie PWPW może być kompatybilne z systemami w starostwach !!!

To tak jakby Microsoft zaprogramował Windows tak, aby działaly tylko przeglądarki Internet Explorer a wszystkie inne Chrome, Mozilla i Opera nie mogły pod Windom działać !!!

Apeluje do Winforu chyba macie prawników którzy mogli by zbadać sprawę. Klienci systemów SPSadmi od Was czekają aż weźmiecie się za te monopolistyczne działania !!!

2. Moim skromnym zdaniem zdaniem dla OSK jest ważna jakość i możliwość eksploatacji programu w osk.Bardzo istotna jest również cena zarówno eksploatacji jak i montażu oprogramowania. Natomiast która z firm oferujących swój program wejdzie na rynek powinno być już dawno zdecydowane .Szkoda tylko,że my użytkownicy nie mamy możliwości przetestowania w osk obu wersji a nasza opinia jak zwykle nie jest brana pod uwagę!
    W.Sz

3. Pingback: kaspa asic miner

4. Pingback: https://bananaguide.com/thru.php?mode=article&article_ID=108501&url=https://toronto-cannabis.store/

5. Pingback: ทางเข้า LSM99