„Nowe możliwości” dla szkoleniowców

e-learning teoria na prawo jazdy

W dniach 8-9 maja przedstawiciele 40 Ośrodków Szkolenia Kierowców wezmą udział w konferencji poświęconej nowym metodom kształcenia, zorganizowanej przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie KIEROWCA.PL, które od lat aktywnie działa na rzecz poprawy jakości szkoleń w branży transportowej.

Dla ponad 60 uczestników podzielonych na dwie grupy swoje podwoje otworzył ośrodek konferencyjny MOLO pod Tomaszowem Mazowieckim. Podczas konferencji zatutułowanej „Nowe możliwości. Nowoczesne metody kształcenia w obliczu zmian legislacyjnych” będzie mowa m.in. o organizacji szkoleń kierowców wykonujących przewozy materiałów niebezpiecznych, praktycznych aspektach prowadzenia Ośrodków Szkolenia, pozyskiwaniu funduszy unijnych i zmianach w przepisach dotyczących kwalifikacji wstępnej przyspieszonej. Odbędą się także konsultacje w zakresie obsługi panelu administracyjnego szkoleń e-learningowych, czy systemu rezerwacji jazd na symulatorach. Wykłady prowadzone będą przez ekspertów Stowarzyszenia.

Szkolenie rozpocznie się w sobotę o godz. 9.30. W programie konferencji zaplanowano następujące wykłacy i ćwiczenia:

1. Szkolenia dofinansowane ze środków Unii Europejskiej- pozyskiwanie funduszy, zasady realizacji szkoleń.

2. Szkolenie kierowców wykonujących przewozy materiałów niebezpiecznych-uwarunkowania prawne, organizacja, pomoce naukowe.

3. Praktyczne aspekty prowadzenia Ośrodka Szkolenia.

4. Kwalifikacja wstępna przyspieszona” wykład na temat zmian w przepisach połączony z panelem dyskusji otwartej.

5. System rezerwacji jazd na Symulatorach.

6. Konsultacje nt. praktycznych aspektów obsługi panelu e- learningowego

Po konferencji odbędzie się kolacja z programem atrakcji, a w niedzielę zaplanowano losowanie nagród dla uczestników szkolenia.

Obszerną relację ze szkolenia bedzie można przeczytać na portalu w przyszłym tygodniu oraz czerwcowym numerze „Szkoły Jazdy”.

1 komentarz do “„Nowe możliwości” dla szkoleniowców”

1. Pingback: best site