Szkoleniowcy spotkali się w Zegrzu [zdjęcia]

IX Ogólnopolska Konferencja Stowarzyszenia KIEROWCA. PL odbyła się w sobotę i niedzielę w Hotelu 500, malowniczo położonym nad Jeziorem Zegrzyńskim. Uczestniczyło w nim ponad 100 branżowców.

Podczas pierwszego dnia konferencji szkoleniowcy wysłuchali wykładów, które wygłosili dla nich m.in. dyrektor Małopolskiego Osrodka Ruchu Drogowego w Krakowie Marek Dworak, członkowie Krajowego Stowarzyszenia Egzaminatorów Henryk Radomski i Władysław Drozd, czy Marek Konkolewski z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji.

Dzień później dotychczasowe działania Stowarzyszenia KIEROWCA.PL i plany na przyszłość omówili członkowie zarządu organizacji: Jerzy Kociszewski, Rafał Matuszak i Włodzimierz Zientarski.

red

5 komentarzy do “Szkoleniowcy spotkali się w Zegrzu [zdjęcia]”

1. Pingback: Responsive web design tips

2. Pingback: take a look at the site here