Łódź: WORD unieważni przetarg?

samochód szkoleniowy

Od wtorku w Łodzi egzaminy na prawo jazdy kat. B można zdawać na samochodach suzuki swift. Przedstawiciele ośrodków szkolenia, twierdzą, że nowe auta nie spełniają wymogów przetargu, co jest podstawą do jego unieważnienia.

Szkoleniowcy o swoich wątpliwościach poinformowały dyrekcję WORD-u podczas poniedziałkowego spotkania.

Dyrektor Kucharski powiedział: – Okazało się, że według numerów nadwozia VIN data produkcji tych aut to rok 2011, a nie 2012, jak jest to zapisane w dowodach rejestracyjnych. Zgodnie z przetargiem, auta powinny być wyprodukowane w bieżącym roku. Wysłałem do Suzuki Motor Poland pismo z prośbą o wyjaśnienia.

Źródło: Express Ilustrowany

4 komentarze do “Łódź: WORD unieważni przetarg?”

1. Już nieaktualne, zostały przedstawione dokumenty zaświadczające o produkcji aut w 2012 roku. Egzaminy się już odbywają, kolejne auta są podstawione. Rozumiem sprzeciw auto szkół ale takie nie sprawdzone informacje generowane przez dosłownie kilku instruktorów powodują chaos i w konsekwencji celują w auto szkoły. Lepiej by się zajęli forsowaniem przepisów o możliwości podstawienia aut auto szkół na egzamin do WORD!

2. Pingback: Craigslist

3. Pingback: you could check here