KIEROWCA.PL. Filmowe zaproszenie na konferencję

banner IX Ogólnopolska Konferencja Stowarzyszenie KIEROWCA.PL

Konferencja organizowana przez stowarzyszenie odbędzie się 29 i 30 września w Zegrzu. Jak zwykle bedzie to okazja do spotkań, wymiany poglądów i podzielenia się swoim doświadczeniem. Zapraszani prelegenci to uznani specjaliści w swoich dziedzinach, eksperci prawa drogowego, transportowego, gospodarczego, psychologowie, fachowcy do spraw szkoleń oraz przedstawiciele branż pokrewnych.

IX Ogólnopolska Konferencja Stowarzyszenia KIEROWCA.PL

dla branży szkoleniowej kandydatów na kierowców i kierowców zawodowych

„Hotel 500”, ul. Warszawska 31A, Zegrze k/Warszawy

Przykładowe tematy konferencji:

1. „Problemy interpretacyjne oraz luki legislacyjne w przepisach prawnych dotyczących szkoleń kandydatów na kierowców i kierowców zawodowych”

(Marek Dworak , dyrektor Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Krakowie).

2. „Wpływ zagospodarowania przestrzennego, oznakowania i geometrii drogi na bezpieczeństwo jej użytkowników” .

(Marek Wierzchowski, krajowy konsultant ds. inżynierii ruchu drogowego w Ministerstwie Infrastruktury).

3. „Zmiany systemu egzaminowania kandydatów na kierowców. Metodyka punktowa egzaminu praktycznego na prawo jazdy”

(Władysław Drozd, Henryk Radomski, Krajowe Stowarzyszenie Egzaminatorów)

4. „Obowiązki informacyjne ośrodków szkolenia wobec Urzędów Wojewódzkich. Kontrowersje wokół programów szkolenia”

(Michał Łydka, radca prawny, Stowarzyszenie KIEROWCA.PL)

5. „System elektronicznego poboru opłat i system fotoradarowy – zasady działania i ocena ich funkcjonowania”

(Monika Łaski, ekspert transportu drogowego i prawa administracyjnego)

Na konferencję zostali zaproszeni m.in.:

1. Przedstawiciele Departamentu Transportu Drogowego Ministerstwa Infrastruktury.

2. Przedstawiciele Wojewódzkich Ośrodków Ruchu Drogowego.

3. Przedstawiciele Urzędów Wojewódzkich i Starostw Powiatowych.

4. Przedstawiciele Krajowego Stowarzyszenia Egzaminatorów.

5. Posłowie na Sejm, członkowie Komisji Infrastruktury.

6. Przedstawiciele Instytutu Transportu Samochodowego oraz Inspekcji Transportu Drogowego.

Koszt konferencji:

750 zł brutto/os. (w przypadku noclegu w pokoju 1 – osobowym) *

680 zł brutto/os. (w przypadku noclegu w pokoju 2 – osobowym) *

* Powyższy cennik obowiązuje przy zgłoszeniach dokonanych do 17.09.2012; w przypadku zgłoszenia

po tej dacie koszt konferencji wzrasta o 15%. Zgłoszenia proszę przesyłać najpóźniej do dnia

21.09.2012.

Dla członków wspierających Stowarzyszenia 10% rabatu. Wszelkie zmiany dotyczące udziału w konferencji należy zgłaszać do 21.09.2012. W przeciwnym razie koszty konferencji nie podlegają zwrotowi. Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego o udziale w konferencji decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zapraszamy!

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w konferencji

prosimy o wypełnienie załączonej karty zgłoszeniowej i wysłanie jej na adres: [email protected] lub fax: 91 441 89 60.

W załączniku do pobrania agenda oraz potwierdzenie udziału w konferencji.

2 komentarze do “KIEROWCA.PL. Filmowe zaproszenie na konferencję”

1. Pingback: here

2. Pingback: you could try here