KIEROWCA.PL ma nowe biuro regionalne. Tym razem w Radomiu

– Chcemy wspierać ośrodki szkolenia kierowców z całego regionu. Reprezentować ich przed władzami, starać się rozwiązywać różne problemy – tłumaczy dyrektor biura Marzena Bogatek.

Nowe biuro regionalne KIEROWCA.PL powstało w kwietniu.

– Jestem zaszczycona tym, że zarząd stowarzyszenia zdecydował się mi powierzyć tę funkcję – mówi Marzena Bogatek. – Teraz czekają mnie spotkania z przedstawicielami branży szkoleniowej w Radomiu. Będę przekonywała ich do tego, żeby zdecydowali się być członkami wspierającymi KIEROWCA.PL.

Nowa dyrektor biura zdradza, że zamierza działać w kierunku wprowadzenia uczciwej i rzetelnej ceny za szkolenie kursantów oraz walczyć z niewłaściwym sposobem kształcenia przyszłych kierowców.

– Pomysł na pierwszą akcję już mam – mówi Bogatek. – Na razie nie będę jednak zdradzała szczegółów.

jaz

3 komentarze do “KIEROWCA.PL ma nowe biuro regionalne. Tym razem w Radomiu”

1. Pingback: site

2. Pingback: ติดเน็ตบ้าน AIS