Kielecki WORD będzie miał nowe auta

Nissan micra

Przetarg został już ogłoszony. Rozstrzygnięcia można się spodziewać za kilka miesięcy. 22 nowe auta mają wyjechać na ulice jeszcze w tym roku – informuje kielecki oddział Gazety Wyborczej.

Samochody będą wykorzystywane do egzaminowania zdających na prawo jazdy kategorii B. Przez ostatnie cztery lata kieleckiemu WORD-owi służyły auta marki Nissan Micra.

Jakie wymagania mają spełniać nowe pojazdy? Muszą być czerwone, posiadać klimatyzację, elektrycznie sterowane szyby i lusterka boczne oraz mieć silnik od 1,2 do 1,36 litra o mocy przynajmniej 60 koni mechanicznych.

Wymiana floty w kieleckim WORD-zie oznacza, że nowe auta będą musiały kupić tamtejsze ośrodki szkolenia kierowców. Część z nich uważa, że szkoły jazdy mogą przez to mieć duże kłopoty finansowe – podaje Radio Kielce.

4 komentarze do “Kielecki WORD będzie miał nowe auta”

1. Pingback: buy magic mushroom online in usa

2. Pingback: Packman Unicorn Zkittles for sale