Autochodzik, czyli BRD dla najmłodszych

WORD Elbląg

16 lutego w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Elblągu przy ul. Skrzydlatej o godz. 10 odbędzie się spotkanie promujące Autochodzik – Przedszkolny program edukacji komunikacyjnej. Program ma na celu m.in. przygotowanie dzieci do bezpiecznego i samodzielnego udziału w ruchu drogowym.

W siedzibie elbląskiego WORD przy ul. Skrzydlatej 1 w budynku socjalno – szkoleniowo – garażowym odbędzie się spotkanie promujące Autochodzik, czyli Przedszkolny program edukacji komunikacyjnej. Celem programu jest m.in. przygotowanie dzieci do bezpiecznego i samodzielnego udziału w ruchu drogowym, poprzez kształtowanie pożądanych nawyków, tj. zapinanie pasów, używanie odblasków, znajomość znaków i podstawowych zasad ruchu drogowego itp.,

– Spotkanie ma także na celu edukację dzieci jako przyszłych użytkowników ruchu drogowego: piesi, rowerzyści, motorowerzyści, kierowcy, spektakularne działania promujące zaangażowanie naszych partnerów w działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców miasta i powiatu Elbląg – wyjaśnia Zbigniew Lichuszewski, dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego.

Partnerami programu są: Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Elblągu, policja w Elblągu, Wydział Ruchu Drogowego w Elblągu, placówki oświatowe w Elblągu i powiecie, władze miejskie i gminne, sponsorzy, elbląskie media a także autorzy programu.

kmf

źródło: elblag.wm.pl

4 komentarze do “Autochodzik, czyli BRD dla najmłodszych”

1. Pingback: magic mushrooms dispensary colorado