Obejrzyj nowy WORD. Piękny! (galeria)

WORD

Nową siedzibę oddziału toruńskiego Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego (WORD) otwarto w poniedziałek w Grudziądzu (woj. kujawsko-pomorskie). Koszt inwestycji to 14 mln zł.

Poprzednio oddział WORD mieścił się w innym miejscu, w wynajętych obiektach. Dzięki poprawie warunków w placówce będzie można nie tylko przeprowadzać egzaminy na prawo jazdy, ale również prowadzić zajęcia edukacyjne dla dzieci i młodzieży oraz szkolenia dla kierowców, którzy przekroczyli limit punktów karnych, a także tych przewożących materiały niebezpieczne oraz strażników gminnych i leśnych, a także pracowników zarządów dróg. Obecnie oddział WORD zajmuje powierzchnię 1,8 ha. W nowym budynku administracyjno-szkoleniowym znajduje się m.in. sala szkoleniowa dla 150 osób z wyposażeniem audiowizualnym, sala z 15 stanowiskami do przeprowadzania egzaminów, pracownia psychologiczna i zaplecze socjalne dla pracowników. Powstał też budynek techniczny, w którym znalazły się garaże, warsztat i myjnia.

Na placu manewrowym ośrodka jednocześnie może zdawać egzamin pięciu kandydatów na kierowców – trzech w samochodach osobowych i dwóch na ciężarówkach. Wydzielono też parking na 50 aut. Teren na nową siedzibę oddziału WORD przekazało miasto Grudziądz (1,3 ha w formie darowizny, 0,5 ha za połowę ceny).

Źródło: PAP

8 komentarzy do “Obejrzyj nowy WORD. Piękny! (galeria)”

1. Pingback: https://www.kirklandreporter.com/reviews/phenq-reviews-fake-or-legit-what-do-customers-say-important-warning-before-buy/

2. Pingback: ผลบอลสด