Legnica: Instruktor usłyszał wyrok

nauka jazdy

Utrata prawa jazdy na rok oraz 800 zł grzywny – to kara dla lubińskiego instruktora nauki jazdy, który w kwietniu tego roku prowadził szkolenie praktyczne pod wpływem alkoholu. Mężczyzna został prawomocnie skazany przez legnicki sąd.

Nauczyciel, 35-letni mieszkaniec Lubina, prowadzi własną szkołę jazdy i jest w niej instruktorem. Marcin R. został zatrzymany do rutynowej kontroli trzeźwości przed przejazdem kolejowym w Rzeszotarach.

Za kierownicą toyoty yaris siedziała jedna z jego kursantek. Wynik badania trzeźwości instruktora wykazał zawartość alkoholu. W akcie oskarżenia prokurator wskazał, że jako instruktor był odpowiedzialny za zapewnienie bezpieczeństwa ruchu tego pojazdu.

Red

Źródło: Lubin.pl

5 komentarzy do “Legnica: Instruktor usłyszał wyrok”

1. No to pięknie. I teraz całą wypłatę instruktor musi przeznaczyć na grzywnę. Ale kto bogatemu zabroni.
    Kierowcy ciężarówek piją, kierowcy autobusów piją, czemu instruktorzy mieliby nie pić. Najlepiej od razu z kursantami, dla kurażu. Środowisko schodzi na psy.

2. Pingback: where to buy ayahuasca in dc

3. Pingback: ufabtb