Trzy kursantki i instruktor ranni w wypadku

logo BIURO RUCHU DROGOWEGO KOMENDA GŁÓWNA POLICJI

W dniu 31 października na łuku drogi w Cierzniach (gm. Debrzno) zderzyły się dwa samochody osobowe. W jednym z nich jechały trzy kursantki szkoły jazdy z instruktorem. Auta rozsypały się w drobny mak. Na szczęście nikt nie zginął. O sprawie doniósł TVN24

Dziewięć osób trafiło do szpitali z ogólnymi potłuczeniami, na obserwację. Do wypadku doszło dziś przed godziną 7 na drodze krajowej nr 22 w Cierzniach. Na łuku drogi zderzyły się dwa samochody osobowe.

Tej nocy warunki na drogach będą trudne. Pojawią się mgły ograniczające… czytaj więcej »

Jak tłumaczył reporterowi TVN24 asp. sztab. Tadeusz Michalik ze straży pożarnej, przyczyną wypadku było najprawdopodobniej niedostosowanie prędkości do warunków na drodze przez kierowcę BMW, który czołowo uderzył w samochód szkoły jazdy. W regionie padało i było ślisko.

Strażacy posprzątali po wypadku i od kilku godzin droga jest całkowicie przejezdna. Dlaczego w samochodzie nauki jazdy jechało aż cztery osoby, dotychczas nie ustalono.

Źródło: TVN24

5 komentarzy do “Trzy kursantki i instruktor ranni w wypadku”

1. Dla nikogo nie jest tajemnicą ,że samochody szkoleniowe służą jako taksówki osobowe do przewozu osób np. na egzamin lub do pracy.Większość OSK walczy o przetrwanie.Jest to jeszcze jeden z przykładów upadku Naszej branży.Niestety odpowiedzialni /ustawodawcy/ udają,że nie ma takiego problemu i proponują Nam zmianę w prowadzeniu dokumentacji OSK.
    Z poważaniem w.sz

2. Pingback: https://www.postandcourier.com/sponsored/phenq-reviews-does-this-diet-pill-actually-work/article_1cdbfb1a-395f-11ee-9d97-33c51303c959.html

3. Pingback: Packman Blueberry Diesel for sale usa

4. Pingback: พรมปูพื้นรถยนต์ toyota yaris cross