Ustawa o kierujących: w środę pierwsze czytanie

dziennik ustaw rzeczypospolitej polskiej

Pierwsze czytanie zgłoszonego przez klub parlamentarny Prawa i Sprawiedliwości projektu nowelizacji Ustawy o kierujących ma się odbyć już w środę 27 lipca o godz. 8 rano.

Prace nad projektem ustawy zmieniającej niektóre zapisy Ustawy o kierujących nabierają tępa. Już 27 lipca będzie miało miejsce pierwsze czytanie projektu. Swój udział w procedowaniu nowelizacji zapowiadają niemal wszystkie organizacje branżowe, które uczestniczyły w pracach nad kształtem samej Ustawy o kierujących.

Przypominamy, że nowelizacja dotyczyć ma trzech ważnych dla branży kwestii, czyli:

1. Umożliwienia nabywania rangi Super- OSK w ramach poszczególnych kategorii (Super OSK mogłaby zostać szkoła, która szkoli w zakresie jednej kategorii prawa jazdy, np. B),

2. Umożliwienia szkolenia metodą e-learningu dla wszystkich OSK (zgodnie z ustawą z e-learningu będą mogły korzystać jedynie Super OSK) oraz,

3. Umożliwienia zdawania egzaminu na pojazdach szkoleniowych.

red

4 komentarze do “Ustawa o kierujących: w środę pierwsze czytanie”

1. Pingback: ketamine treatments near me

2. Pingback: Tankless Water Heater Repair Plumbers