Gorzów nagrodził instruktorów

Leonard Kalota

Nagrody za najlepszą zdawalnosć przyznali instruktorom regionalne stowarzyszenie oraz WORD.

Impreza odbyła się we wtorek w WORD-zie przy ul. Podmiejskiej. Na spotkanie przybyło kilkudziesięciu instruktorów. Najlepsi otrzymali puchary, dyplomy oraz magnetyczne naklejki na samochody. Najwięcej nagród (puchar od stowarzyszenia, puchar przechodni – ufundowany przez 10-krotnego zwycięzcę rankingu Jacka Pomorskiego oraz nagrodę dyrektora WORD-u) zgarnął Leonard Kalota z Międzyrzecza, który uzyskał najlepsze wyniki w ubiegłym roku. Jak traktuje szkolenie kierowców?

– Trzeba w to włożyć dużo pracy. Nie jest to prosta i łatwe. Praktycznie od świtu do nocy człowiek musi się temu poświęcić. Inaczej nic z tego nie będzie – mówił Leonard Kolata, właściciel ośrodka, który zatrudnia czterech instruktorów. – Dorobiłem się dobrych instruktorów. Poza tym robimy egzaminy wewnętrzne i nie dopuszczamy do egzaminy osób, które nie mają szans.

większą relację czytaj w marcowym numerze „Szkoły Jazdy”

Najlepsi instruktorzy według SWiISK
1. Leonard Kalota
2. Izydor Piter