OIGOSK organizuje seminarium

wykład

Spotkanie branżowców z całej Polski dobędzie się w dniach 23-24 października w Hotelu RUBBENS w Łysomicach k. Torunia. Chętni mogą zgłaszać się tylko do 10 października.

– Są jeszcze wolne miejsca. Zapraszamy wszystkich instruktorów i właścicieli OSK, którzy chcą dowiedzieć się, co dzieje się z Ustawą o kierujących. Będziemy mówić także o podatku od towarów i usług – mówi Roman Stencel, prezes Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Ośrodków Szkolenia Kierowców.

Tematyka seminarium:

1. Relacja i stopień zaawansowania procedowania projektu ustawy o kierujących pojazdami ( R. Stencel).

2. Uzyskane efekty kursów dokształcających kierowców wykonujących transport drogowy organizowanych we współpracy z OIGOSK ( R. Stencel).

3. Wymiana doświadczeń w realizacji szkoleń okresowych oraz w ramach kwalifikacji wstępnych, dyskusja o opodatkowaniu OSK VAT-em od 01.01.2011.

4. Prezentacja: konieczne warunki do prowadzenia szkoleń za mocą e-lerningu ( przedstawiciele KIEROWCA.PL ).

5. Realizacja, tematyka programów szkoleń okresowych i kwalifikacji wstępnej kierowców wykonujących transport drogowy ( S. Paluch).

6. Realizacja i problematyka szkoleń praktycznych w warunkach specjalnych ( zalety i wady płyt poślizgowych/symulatorów ) – S. Paluch.

Hotel można obejrzeć na stronie: http://www.rubbens.pl/ind.htm.

mur

4 komentarze do “OIGOSK organizuje seminarium”

1. Pingback: stapelstein

2. Pingback: check this link right here now