Głos Szczeciński: ranking szkół nauki jazdy rozstrzygnięty!

nauka jazdy

Już wiemy, kto zwyciężył w rankingu szkół jazdy w regionie szczecińskim, który zorganizował Głos Szczeciński.

Prawie dwa miesiące temu Głos Szczeciński opublikował listę 157 szkół nauki jazdy, działających w regionie, ujętych w rankingu szczecińskiego WORD. Tak rozpoczął się plebiscyt na najlepszy ośrodek szkolący przyszłych kierowców.

Czytelnicy przysyłali kupony i sms-y na wybraną przez siebie szkołę, którą uznali za najlepszą. Zwyciężyła szkoła nauki jazdy Tyrakowscy ze Szczecina, wyprzedzając nieznacznie wolińską szkołę Dankwart Nowacki oraz naukę jazdy Zyguś z Żarnowa. Na liście, którą publikujemy (10 szkół, które uzyskały najwięcej głosów od Czytelników) znalazły się 4 szkoły ze Szczecina, 2 ze Stargardu Szczecińskiego oraz po jednej z Kamienia Pomorskiego, Polic, Żarnowa, Wolina.

Źródło: GS

1 komentarz do “Głos Szczeciński: ranking szkół nauki jazdy rozstrzygnięty!”

1. Pingback: modesta coating