„35 godzin w dowolnym tempie” – nowa akcja Ogólnopolskiego Stowarzyszenia K

ulotka „35 godzin w dowolnym tempie” - nowa akcja Ogólnopolskiego Stowarzyszenia K

Ulotki, plakaty, spoty w ogólnopolskim radiu oraz specjalnie wydana płyta CD-ROM – to wszystko od lipca do końca sierpnia będzie przypominała kierowcom zawodowym o konieczności odbycia szkoleń okresowych. Letnia kampania ma na celu promowanie zwłaszcza szkoleń wspomaganych komputerowo.

Akcja rozpocznie się 5 lipca i będzie trwała przez dwa miesiące. Wiąże się to z ważną dla części kierowców zawodowych datą 10 września br. Wtedy właśnie mija termin uzyskania wpisu w prawie jazdy o przejściu szkoleń okresowych przez kierowców kat. C1, C, C1+E, C+E, którzy uzyskali uprawnienia do 31.12.1980 oraz dla kierowców kategorii D1, D, D1+E, D+E , którzy uzyskali uprawnienia od 1 stycznia 1981 do 31 grudnia 1990.

– Nasza akcja ma na celu przypomnienie o dacie 10 września już teraz, kiedy na przejście szkolenia i wymianę prawa jazdy jest jeszcze dość czasu. Wielu kierowców przypomina sobie o konieczności odbycia szkoleń w ostatniej chwili, a wtedy może być problem – mówi Maciej Matuszak, prezes Ogólnopolskiego Stowarzyszenia KIEROWCA.PL. – Oprócz tego akcja promować ma współpracujące z naszym stowarzyszeniem ośrodki szkolące kierowców metodą e-learningu, a jest ich ponad sto. Otrzymają oni od nas plakaty, ulotki oraz specjalne płyty CD-ROM, gdzie będą wszystkie niezbędne informacje na temat szkoleń okresowych.

Płyty, które będą przekazane ośrodkom, oprócz kompleksowej wiedzy na temat szkoleń okresowych będą również nośnikiem informacji na temat ośrodków, które te szkolenia prowadzą. Zawierają także porcję energetycznej muzyki do słuchania w odtwarzaczu CD. Jak informuje KIEROWCA.PL, zarówno płyta, jak i ulotka jest jednocześnie kuponem rabatowym, który upoważnia do uzyskania 50 zł zniżki na szkolenie okresowe wspomagane komputerowo, które prowadzą ośrodki współpracujące z KIEROWCĄ.PL.

O szkoleniach okresowych będą również przypominać spoty, które będą nadawane już od 5 lipca br. w ogólnopolskim Radio Zet. Reklamy pojawią się również w najważniejszych tytułach prasy branżowej: na łamach miesięcznika „Trailer” oraz „Polski Traker”.

Dzięki uprzejmości Ogólnopolskiego Stowarzyszenia KIERWCA.PL płyta z informacjami na temat szkoleń okresowych stanowi dodatek do bieżącego numeru „Szkoły jazdy”.

Maciej Piaszczyński

2 komentarze do “„35 godzin w dowolnym tempie” – nowa akcja Ogólnopolskiego Stowarzyszenia K”

1. Pingback: biilad rafidain

2. Pingback: ทุบตึก