Kwiecień Nr 04/2010 (52)

Zapoznaj się z zawartością aktualnego numeru miesięcznika ogólnopolskiego Szkoła Jazdy nr 4/2010 (52)

W kwietniowym numerze:

• Prezydent podpisał ustawę antykryzysową dla transportu.
  • Fala korupcji przelewa się przez WORD-y i Ośrodki Kształcenia Kierowców – policja zatrzymała już kilkadziesiąt osób.
  • Surowe kary zmniejszą liczbę wypadków z udziałem niedoświadczonych kierowców? Rozwiązaniem ma być okres próbny.
  • OSK prowadzą zajęcia reedukacyjne dla osób posiadających uprawnienia – według resortu jest to niezgodne z prawem.
  • Koniec ze ściąganiem na egzaminach teoretycznych? Legnicki WORD zaczął monitorować egzamin.
  • Zasady oznakowania poziomego rond i placów objaśnia Krajowy konsultant ds. inżynierii ruchu w Ministerstwie Infrastruktury.
  • NIK sprawdził w Ministerstwie Infrastruktury i ośmiu urzędach wojewódzkich, jak administracja rządowa radziła sobie z organizacją szkoleń dla kierowców zawodowych – sytuacja jest tragiczna.
  • WORD-y wyprzedają floty. Czy warto kupić samochód, na którym jeszcze niedawno szkolił się kursant?

2 komentarze do “Kwiecień Nr 04/2010 (52)”

1. Pingback: best place to buy crack cocaine with bitcoin

2. Pingback: magic mushrooms dried for sale​