„Szkoła Jazdy” nr 10/2010 (58)

Zapoznaj się z zawartością aktualnego numeru miesięcznika „Szkoła Jazdy” nr 10/2010 (58)

W październikowym numerze:
Jazda z gwiazdą. O swoich perypetiach za kółkiem opowiada znany satyryk Krzysztof Piasecki.
Policja karze „elki” bez adresu. Mandat w wysokości 50 zł otrzymał jeden z lubelskich instruktorów za… brak w widniejącym na drzwiach samochodu adresie ośrodka nazwy miasta. – Nie będziemy stale przymykać oka na łamanie przepisów – komentuje policja.
O przestępstwach w szkoleniu i piętnowaniu osób, które nie stosują się do obowiązujących przepisów pisze Wojciech Szemetyłło, wiceprezes PFSSK.
Who is Who, czyli prezentacja Małopolskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Kształcących Kierowców w Krakowie.
Z końcem bieżącego roku przestanie obowiązywać w Polsce zerowa stawka VAT na książki i czasopisma specjalistyczne. OD 2011 roku stawka wyniesie 5 proc. Ważą się losy 23-procentowej stawki podatku na szkolenie kierowców. Jeżeli wejdzie w życie, ceny kursów mogą wzrosnąć nawet o kilkaset złotych.
Bezprecedensowe wydarzenie w Olsztynie. Jedna z instruktorek i jednocześnie właścicielka szkoły nauki jazdy straciła prawo jazdy. Wszystko z powodu jej zamiłowania do łamania przepisów ruchu drogowego.
Kto się boi e-learningu? Jedni go krytykują, inni chwalą, jeszcze inni po prostu się go boją. Przedstawiamy opinie przedstawicieli branży szkoleniowej na temat e-learningu.
Zarządzanie prędkością na obszarach zabudowanych cz. II.
Dlaczego plac manewrowy spędza sen z powiek kursantom a łuk jest jednym z najczęstszych powodów oblania egzaminu?
Gorzów podsumował półrocze. Podczas spotkania najlepsi z instruktorów otrzymali wyróżnienia i medale.
Dlaczego ludzie nie chcą się odwoływać po niezdanym egzaminie? Czy powodem jest strach przed utrudnieniem kolejnych egzaminów, czy kursantom wydaje się, że narobią sobie tym sposobem więcej kłopotów?
Prawko nie dla chorych. Osoby, które miały napad padaczki w okresie ostatnich dwóch lat nie będą mogły prowadzić pojazdów.

3 komentarze do “„Szkoła Jazdy” nr 10/2010 (58)”

1. Pingback: Noord-Brabant Limburg Zeeland Online medicatie kopen zonder recept bij beste Benu apotheek alternatief

2. Pingback: read this

3. Pingback: look what i found