Specjalizacja: migracja

Nie wyobrażam sobie i nie ma takiej możliwości, aby ktoś szkoląc się w Warszawie hyundaiem pojechał i zdał w Łomży egzamin na punto.

Czy część warszawskich szkół wyspecjalizowała się w promowaniu migracji kandydatów na kierowców do mniejszych miejscowości na egzamin praktyczny na prawo jazdy kategorii B?

Rafał Grodzicki, Kierownik Wydziału Szkoleń i BRD w WORDzie Warszawa uważa, że tak. Zdaniem gościa programu Porozmawiajmy o Branży, w niektórych OSK szkolenie odbywa sie na modelach samochodów, na których egzaminy praktyczne prowadzone są w mniejszych miastach.

Kursanci podchodzą do egzaminu teoretycznego w warszawskim ośrodku egzaminacyjnym. Natomiast wiadomo, że egzamin praktyczny będą zdawać w innym mieście, mniejszym. Już z samego założenia, idąc na kurs, wiedzą, że będą zdawać gdzie indziej.