W 2018 poziom zdawalności egzaminu na prawo jazdy w województwie zachodniopomorskim był najniższy w Polsce.

Cezary Tkaczyk, dyrektor zachodniopomorskiego WORDU powiedział Polskiemu Radiu Szczecin:

Jeśli chodzi o zdawalność, to nie jest to zdawalność WORD-u, tylko szkół nauki jazdy. Jest słaba jakość szkolenia, ponieważ części instruktorów nie zależy żeby wyszkolić. Część przypadkowo podjęła się tej pracy. Myślę, że większe przyłożenie się co poniektórych instruktorów, bo niejednokrotnie widzimy, że szkoląc wisi na telefonie. A tego być nie powinno. (żródło: radioszczecin.pl)

Porównując 2017 do 2018, w ubiegłym roku zdawalność była o 2% wyższa. W roku 2018 część praktyczną egzaminu zdało 28% kandydatów, w Koszalinie: 25,45%.

3 komentarze do “2018: zdawalność egzaminu na prawo jazdy w zachodniopomorskim najniższa w Polsce.”

1. Pingback: grote blote borsten